Jak jde čas s Bradem Pittem

Jak jde čas s Bradem Pittem Jak jde čas s Bradem Pittem Idol mnoha dívek po celém světě. Skvělý herec s ostře řezanými rysy. To je Brad Pitt. Poslední dobou ho však zajímá spíš jeho rodina než natáčení nových filmů. Velmi podporuje svou partnerku Angelinu Jolie a doprovází ji společně s dětmi na všechny premiéry. Podívejte se, jak šel čas se slavným hercem.
Jak jde čas s Bradem Pittem
{loadposition breadcrumb}

Jak jde čas s Bradem Pittem

Idol mnoha dívek po celém světě. Skvělý herec s ostře řezanými rysy. To je Brad Pitt. Poslední dobou ho však zajímá spíš jeho rodina než natáčení nových filmů. Velmi podporuje svou partnerku Angelinu Jolie a doprovází ji společně s dětmi na všechny premiéry. Podívejte se, jak šel čas se slavným hercem.

Brad Pitt se narodil 18. prosince 1963 v Oklahomě. Vyrůstal ve městě Springfield, kde byl jeho otec ředitelem springfieldské dopravní společnosti. Vystudoval University of Missouri, na ní se zajímal o žurnalistiku s reklamním zaměřením, občas také účinkoval ve školních představeních.

Po studiích odešel do Kalifornie. Živil se mimo jiné řízením limuzín či stěhováním ledniček. V roce 1991 přichází zlom, kdy mu Ridley Scott nabídl roli ve filmu Thelma a Louise. Jeho kariéra začala strmě stoupat a přicházely filmy jako Sedm let v Tibetu nebo 12 opic. Při natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith se seznámil s Angelinou Jolie, kvůli ní poté opustil manželku Jennifer Aniston, se kterou byl od roku 2005. Od té doby tvoří s Angelinou pár a jsou obklopeni šesti dětmi. 

BP2007

BP2008

BP2009

BP2010

BP2011

BP2012

BP2013

BP2014

Související články:

3 zásady, jak neztloustnout na dovolené
Jak jde čas s herečkou Jennifer Aniston
3 trapasy celebrit, které stojí za připomenutí