5 věcí, které nám na mužích vadí

5 věcí, které nám na mužích vadí 5 věcí, které nám na mužích vadí Každá máme jiný vkus, ale překvapivě se všechny shodneme na tom, co se nám na mužích nelíbí. Najdete mezi našimi příklady i ty svoje?
5 věcí, které nám na mužích vadí
{loadposition breadcrumb}

5 věcí, které nám na mužích vadí

Každá máme jiný vkus, ale překvapivě se všechny shodneme na tom, co se nám na mužích nelíbí. Najdete mezi našimi příklady i ty svoje?

Nevábný odér
Teď v létě se jedná o aktuální problém. Češi jsou národem, ke kterému se deodorant dostal se zpožděním, a především v létě v přeplněných tramvajích se můžeme přesvědčit o tom, že jeho používání ne všichni považují za samozřejmost. Přitom regály drogerií doslova přetékají sprchovými gely a deodoranty s charakteristicky mužskou vůní. Od přírody máme citlivější čich a stejně tak, jako nás příjemný parfém dokáže přilákat, tak nevábná vůně potu v minutě odradit.

Žluté zuby a zkažený dech
Úsměv je jednou z prvních věcí, kterých si my ženy na mužích všimneme. A je dokázáno, že usmívající se muž má u ženy větší šanci. Ne každý se narodil s výstavními zuby jak z časopisu, ale na trhu je nespočet bělicích past, ústních vod a dalších doplňků pro zubní hygienu. Náš tip: Značka Signal přišla dokonce se zubní pastou určenou výhradně mužům. Signal White Now Men má okamžité optické bělicí účinky, takže ani kuřáci či milovníci kávy nebo červeného vína už nemají důvod svůj úsměv skrývat.

Špinavé a dlouhé nehty
Pro mnohé z nás jsou vypracované mužské ruce jedním ze znaků přitažlivosti. A dlouhé špinavé nehty pravým opakem. Není výjimkou, že kosmetická studia nabízející manikúru a pedikúru mají i mužské klienty, a existují i taková, která jsou specializovaná výhradně na muže. Každá z nás touží po objetí a jemných dotecích muže ochranáře, ale při pohledu na dlouhé špinavé drápy nás jakákoli touha po něžnostech zaručeně přejde. Takže, pánové, prosím, žádná špína za nehty!

Mastné vlasy a příliš gelu
Opravdu si užíváme, když se můžeme mužům ve vlasech prohrabovat a vískat je. To platí ovšem pouze v případě čistých vlasů. Mastné vlasy plné lupů, či naopak vlasy s tunou gelu nebudou nikdy v módě. Není tedy důvod nás jimi od sebe odhánět.

Špinavé a obnošené oblečení
Většina z nás neřeší, jestli muži nosí značkové oblečení, nebo vybrané kousky ze sekáče. Bezpečně si ale všimneme, v jakém je oblečení stavu. Špinavými botami, roztrhanými kalhotami či vytahaným tričkem si muži naše sympatie opravdu nezískají. Ze špatně oblečených a špinavých mužů máme pocit, že se o sebe bez maminky nedokážou sami postarat. Nechceme modely, kteří budou mít skříň plnější než my, ale oceníme, pokud má náš muž alespoň letmé povědomí o tom, co se nosí. Není to žádná věda, stačí se dívat po ulici, na internet, otevřít módní rubriku časopisů pro muže nebo vyrazit na nákupy se sestrou či kamarádkami.

Shrnuto podtrženo, my ženy si přejeme upravené muže, kteří nezanedbávají základní hygienu a v příjemné míře o sebe pečují. Všem výše uvedeným prohřeškům se mohou muži díky vzkvétajícímu kosmetickému a módnímu průmyslu bez problému vyhnout.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech
sledujte nás na instagramu