4 tipy, které učiní každý pár šťastnější!

4 tipy, které učiní každý pár šťastnější! 4 tipy, které učiní každý pár šťastnější! Někdy i ty nejmenší věci mohou udělat velký rozdíl. Přinášíme vám perly moudrosti od uznávaného psychologa Dr. Marka Goulstona, které přispívají k pevnějšímu a vášnivějšímu vztahu!
4 tipy, které učiní každý pár šťastnější!
{loadposition breadcrumb}

4 tipy, které učiní každý pár šťastnější!

Někdy i ty nejmenší věci mohou udělat velký rozdíl. Přinášíme vám perly moudrosti od uznávaného psychologa Dr. Marka Goulstona, které přispívají k pevnějšímu a vášnivějšímu vztahu!

Nejste v tom sami! Láska je jako tanec na plese - jsou k ní potřeba vždy dva! Je dobré si uvědomit, že od vztahu nestačí jen něco očekávat. I my do partnerství musíme vkládat určité investice, neustále se o něj starat a utužovat ho!

Zde jsou čtyři jednoduché kroky k lepšímu partnerskému vztahu:

1. Jděte spát ve stejnou dobu každý den!

Vzpomeňte si na začátek vašeho vztahu, kdy jste se nemohli dočkat, až půjdete společně do postele a pomilujete se! Šťastné páry chodí spát ve stejnou dobu, a to i v případě, že jeden z partnerů se později probudí a ještě pracuje, zatímco druhý spí. Dotyky těl způsobují erotické brnění – to má za příčinu sexuální vzrušení před usnutím, i když jsme zcela vyčerpáni!

2. Rozvíjejte nejen společné zájmy!

Když se vášeň usadí, je běžné, že se začnete obávat, zda nemáte málo společných zájmů a jestli vám to bude klapat i nadále. Pokud společné aktivity nenacházíte, začněte objevovat nové a nepoznané. Zároveň však není nutné minimalizovat ty, které jste doteď vykonávala samostatně, a už vůbec nemá význam do nich nutit vašeho partnera. Naopak, pro zdravý vztah je žádoucí pěstovat i zájmy své vlastní, ponechat si kousek tajemna z předešlého života, svoji osobnost, svůj rytmus! Navíc budete pro svého partnera mnohem zajímavější a znemožní vám to stát se na sobě příliš závislí.

3. Popřejte si dobrou noc každý večer!

Přejte si dobrou noc bez ohledu na to, jak naštvaní nebo uražení jste z předchozí hádky. Dáváte tím najevo, že vaše láska a vztah jsou pro vás významnější než jakékoli jednotlivé zneklidňující události.

4. Pyšněte se svým partnerem okolí!

Je dokázáno, že páry činí šťastnější, když mohou být viděny v láskyplném kontaktu. Procházejte se ruku v ruce, na večeři v restauraci se navzájem dotýkejte prsty, v kině si položte ruce na kolena a mezi přáteli si dopřejte jemnou masáž zadní části krku.

Související články:

Jak poznat toho pravého?
Jak být na prvním rande nezapomenutelná?
Flirtovací triky – bude jen váš!