4x top nákupní tipy pro červenec

4x top nákupní tipy pro červenec 4x top nákupní tipy pro červenec Léto v plném proudu a víc než nákupy vás samozřejmě láká představa dovolené. My pro vás ale máme tipy, které se vám na dovolenou rozhodně hodit budou!
4x top nákupní tipy pro červenec
{loadposition breadcrumb}

4x top nákupní tipy pro červenec

Léto v plném proudu a víc než nákupy vás samozřejmě láká představa dovolené. My pro vás ale máme tipy, které se vám na dovolenou rozhodně hodit budou!

Vlasům poničeným od slunce stop!
Pořád nemůžete nalézt tu pravou a jedinečnou kosmetickou péči pro své vlasy? Máme pro vás řešení! Značka SACHAJUAN se poprvé představuje v ČR s prémiovou profesionální vlasovou řadou, která slaví obrovské úspěchy v Evropě, USA a Asii. Na české zákazníky čeká v Bomton studiích, následovat budou další luxusní kadeřnické salony po celé České republice. Věřte nám, že po takové péči vaše hříva žadonila už dlouho!

sachajuan

Protiklady se přitahují i co se týče make-upu. :-)
NOVÉ přesně cílené korektory Colour Corrector Sticks jsou opravdovým barevným hitem letošního léta. Jsou určené ke korekci barevných nedokonalostí a jedná se o produkty pracující s nejnovějšími poznatky vědy, inovacemi a s teorií harmonie barev podle Max Factor. Vybrat si můžete z až šesti různých odstínů a zaplatíte sympatických 334 Kč za jakýkoli z nich.

14_2ef07dbb-9c5f-43b1-b207-240be3457d83

Příliš sluníčka škodí!
Zná to snad každý. Chcete se co nejvíce opálit a šidíte opalovací krémy. Jenže častokrát místo opálené pokožky máte ramena zarudlá a bolavá při každém doteku. Máme pro vás řešení. Osvěžující tělový gel Altermed PANTHENOL se na pokožce roztírá tak jemně a snadno, že se s ní přímo mazlí. Po jeho nanesení se pocit pálení zmírní a pokožka postupně vstřebá extra dávku účinné látky D-panthenol. Gel regeneruje a hydratuje po dobu až 24 hodin. Tuto lákavou novinku koupíte v lékárně za doporučenou cenu 159,90 Kč.

Gel_s_kulickami__tuba_final

Kniha na dovolenou jako dělaná
U moře dáváme mnohdy prostor svým myšlenkám více než během normálních pracovních dnů, tak proč oblíbenou detektivku nevyměnit za jiné čtení? Máme pro vás tip na knihu: Na co se ptají ženy o mužích? Zkušený partnerský poradce s humorem a nadsázkou shrnuje typické dotazy, které si kladou ženy o svých mužích. Pokud toužíte nahlédnout do mužské psychiky, abyste konečně pochopila jeho neuvěřitelné koníčky, sklony k nevěře nebo svérázné chování k matce, k dětem, ke tchyni, pak se vám během tohoto stylizovaného rozhovoru mezi ženou a psychologem jistě otevře objevný vhled do světa, kterému se jako bytost s ženským pohlavím musíte učit rozumět. Autor Tomáš Novák je díky své bohaté psychologické praxi průvodcem více než povolaným. Odkrývá stereotypy a klišé našeho uvažování o druhém pohlaví a vyrovnává je nadhledem a snahou o tolik skloňovanou, ale nezbytnou toleranci. Cena 198 Kč

large

Vůně léta? My už ji našly!
Vespa, květinová sluneční vůně s citrusovými tóny, zachycuje ducha zářící ženy, jejíž vnitřní krása sálá jako slunce. Jemné a svěží tóny citrusového sorbetu, bergamotu a zázvoru v hlavě vůně naznačují polibek italského slunce. Nádherný květ pomerančovníku se v srdci vůně pojí s akordem jablka a heliotropu v radostnou kytici vyzařující ženskost. Závoj smyslného bílého pižma propleteného s hřejivými tóny cedrového dřeva a vanilky dodává vůni její okouzlující podpis. Seženete ji od 440 Kč.

vespa_coty_perfume_dolce_vita_italy_brand_extension_4-458x350

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech