Hádanka ze světa celebrit: kdo se tajně provdal?

Hádanka ze světa celebrit: kdo se tajně provdal? Hádanka ze světa celebrit: kdo se tajně provdal? Uhádnete, komu patří tato spanilá ruka zdobená snubním prstýnkem? O pohádkovém obřadu se dozvíte více v našem článku!
Hádanka ze světa celebrit: kdo se tajně provdal?
{loadposition breadcrumb}

Hádanka ze světa celebrit: kdo se tajně provdal?

Uhádnete, komu patří tato spanilá ruka zdobená snubním prstýnkem? O pohádkovém obřadu se dozvíte více v našem článku!

Podle příspěvku na oficiálním facebookovém profilu se Cheryl Cole vdala!

Svým fanouškům poslala tuto zprávu:

„Obvykle nemluvím o soukromém životě, ale abych učinila přítrž spekulacím, rozhodla jsem se podělit o radostnou zprávu… Jean-Bernard a já jsme se vzali 7. 7. 2014. Jsme velmi šťastní a nadšení, že jsme propojili své životy.“

aty_copy_copy

Zpěvačka si přála intimní svatební obřad o čtyřech hostech, včetně rodičů. Slavnostní událost se konala na pláži jednoho z karibských ostrovů Mustique patřícího státu Barbados. Nedaleko zažila Cheryl i svou první opulentní svatbu s fotbalistou Ashleym Colem, od kterého odešla v roce 2010.

barbados-photographer_copy_copy

Vše se seběhlo velmi rychle. Jedenatřicetiletá britská rodačka je ve vztahu s třiatřicetiletým francouzským podnikatelem a majitelem několika restaurací Jeanem-Bernardem Fernandezem-Versinim pouhé tři měsíce! Svoji zamilovanost veřejnosti oficiálně potvrdili na filmovém festivalu v Cannes. Teprve před měsícem se rozhodli pro společné soužití a nastěhování se do luxusního sídla ve Velké Británii.

Screen-Shot-2014-07-14-at-00.45.13_copy

O tom, že Cheryl Cole je ochotna za svoji lásku skutečně bojovat, se můžete přesvědčit v jejím videoklipu ,,Fight for this Love“, kterým se proslavila:


Související články:

Léto po francouzsku s Brigitte Bardot
První české supermodelky a jejich maminky
Královna Beyoncé a její proměny v čase
sledujte nás na instagramu