Pozvánka na akci: Finále českého Super Bowlu

Pozvánka na akci: Finále českého Super Bowlu Pozvánka na akci: Finále českého Super Bowlu Americký fotbal se sice v České republice zatím nemůže pyšnit tak početnou hráčskou ani fanouškovskou základnu jako v USA, přesto má i česká liga amerického fotbalu svůj „Super Bowl“. A my vás na tuto nezapomenutelnou show zveme!
Pozvánka na akci: Finále českého Super Bowlu
{loadposition breadcrumb}

Pozvánka na akci: Finále českého Super Bowlu

Americký fotbal se sice v České republice zatím nemůže pyšnit tak početnou hráčskou ani fanouškovskou základnu jako v USA, přesto má i česká liga amerického fotbalu svůj „Super Bowl“. A my vás na tuto nezapomenutelnou show zveme!

Finále 21. ročníku České ligy amerického fotbalu se odehraje 15. července v SYNOT TIP ARÉNĚ v Praze a v rámci českého sportovního léta půjde o velkolepou show. Kromě pořádného fotbalu čeká návštěvníky již od 16 h originální doprovodný program.

„V rámci Football TestCentra se o americkém fotbalu dozví vše, co je bude zajímat. Navíc si budou moci otestovat fotbalové dovednosti nebo vyzkoušet výstroj, kterou nosí američtí fotbalisté,“ zmínil předseda České asociace amerického fotbalu Filip Hobza některé z aktivit pro fanoušky. 

„Program obohatí také ukázka tzv. flag fotbalu, což je bezkontaktní verze amerického fotbalu,“ vysvětluje dál. „Chybět nebude ani mega cheer show, čímž potěšíme asi nejedno mužské oko,“ dodal Filip Hobza s úsměvem k poločasovému programu, v němž se představí více než sto účinkujících.

O titul Mistra České republiky se tak utkají hráči Prague Black Panthers a Příbram Bobcats! Přijďte na pořádný fotbal!

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech