Hit léta: tváře jako jablíčka

Hit léta: tváře jako jablíčka Hit léta: tváře jako jablíčka Sexy look se nemusí vytvořit jen pomocí make-upu. Stačí pár dobře mířených tahů tvářenkou a jste královnou letních radovánek!
Hit léta: tváře jako jablíčka
{loadposition breadcrumb}

Hit léta: tváře jako jablíčka

Sexy look se nemusí vytvořit jen pomocí make-upu. Stačí pár dobře mířených tahů tvářenkou a jste královnou letních radovánek!

Přestože by se mohlo zdát, že letošní léto ovládnou zejména studené odstíny tvářenek, opak je pravdou. Pokud se chystáte pořídit si zdravíčka, sáhněte po teplých broskvových odstínech, které váš obličej opravdu prozáří.

Jaký odstín si máte vybrat, vám však trendy diktovat nemohou, protože je velmi důležité volit barvu tvářenky podle odstínu pleti. Opálené typy si budou velmi rozumět s oranžovými odstíny. Sněhurky by si měly na takové odstíny dát pozor a zkoušet je na denním světle.

Teplé odstíny letos budou hrát prim i u zbytku celého make-upu. Podkladové báze, make-up i pudr by se měly nést v broskvovém odstínu, ovšem pozor na to, abyste to s hřejivými odstíny nepřehnala a ve výsledku nevypadala jak po nepodařené návštěvě solária. Pokud máte pocit, že oranžová vaší pleti nesluší, zkrášlete broskvovou své nehty nebo rty.

sledujte nás na instagramu