3 triky, jak si zlepšit sex

3 triky, jak si zlepšit sex 3 triky, jak si zlepšit sex Každý den zrovna nemusí být ve vaší ložnici večer plný vášně. Co tedy udělat pro to, aby jste si vy i váš partner užili sex ještě lépe než kdy jindy? My to víme:-)
3 triky, jak si zlepšit sex
{loadposition breadcrumb}

3 triky, jak si zlepšit sex

Každý den zrovna nemusí být ve vaší ložnici večer plný vášně. Co tedy udělat pro to, aby jste si vy i váš partner užili sex ještě lépe než kdy jindy? My to víme:-)

1. Nestresujte se


Uzávěrka v práci, hádka s kamarádkou nebo třeba zkoušky ve škole. Každou z žen něco stresuje a to se vám může negativně promítnout i do sexuálního života. Pokud se necítíte skvěle, negativně to ovlivňuje i vaše chování při sexu, a tak se pro jistotu do postele nevrhejte. Než půjdete s přítelem na věc, uvolněte se a pokuste se dát do psychické pohody. Když budete v klidu, váš sex bude o to intenzivnější.

2. Nespěchejte


Dát si čas od času rychlovku není na škodu a rozhodně to můžeme doporučit, ale pro jednou nespěchejte a dejte si s předehrou načas. Než se se svým partnerem rozhodnete jít na věc, zkuste to vydržet co nejdéle a prodlužte si předehru líbáním, vzájemným hlazením a něžnostmi. Budete se na sebe víc těšit a váš sexuální prožitek bude ještě intenzivnější.

3. Změňte polohu


Samozřejmě že misionářská poloha je pro vás pro oba už dobře osvědčenou klasikou, ale proč čas od času nevyzkoušet nějakou polohu, o které jenom čtete nebo ji společně s přítelem sledujete v lechtivých filmech. Navíc si tak vyzkoušíte, zda dosáhnete orgasmu i v jiných polohách než v té klasické.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
sledujte nás na instagramu