Blond trendy z Hollywoodu

Blond trendy z Hollywoodu Blond trendy z Hollywoodu Trendy přicházejí a odcházejí, ale blond, nejžádanější vlasová barva, nikdy neztrácí svůj typický šarm. Ať už má blond styl klasickou, drsnou, nebo jinou podobu. Umění svádět blond barvou je mezi hollywoodskými hvězdami veřejným tajemstvím. Přidejte se i vy k blond kráskám.
Blond trendy z Hollywoodu
{loadposition breadcrumb}

Blond trendy z Hollywoodu

Trendy přicházejí a odcházejí, ale blond, nejžádanější vlasová barva, nikdy neztrácí svůj typický šarm. Ať už má blond styl klasickou, drsnou, nebo jinou podobu. Umění svádět blond barvou je mezi hollywoodskými hvězdami veřejným tajemstvím. Přidejte se i vy k blond kráskám.

Od chvíle, kdy Marilyn Monroe přesvědčila muže, že mají radši blond, tato barva nikdy nevyšla z módy. Navíc seriózní studie zjistily, že blondýnky se skutečně umějí více bavit.

Přes počáteční neochotu zesvětlit si své přirozeně hnědé vlasy Monroe vytyčila cestu pro ohromující seznam hvězd, které pochopily, že blond na rozdíl od jiných barev může otevřít cestu k přitažlivé slávě. Gwyneth Paltrow, Heidi Klum a Blake Lively či Jessica Biel, Kate Moss a Madonna – všem těmto hvězdám pomohla blond barva k cestě na vysněný červený koberec. Je téměř jistotou, že blondýnky nepřestanou ani v dohledné budoucnosti vyzařovat kouzlem žádaných celebrit. Ujistěte se, že držíte krok s nejnovějšími blond trendy, a vyzkoušejte některý z looků vytvořených novou řadou Blondme od Schwarzkopf Professional.

top-ten-beiege-blonde-celebrity-1-110111_L
Prime Blonde
Inspirované Blake Lively, Scarlett Johansson
Tento styl umožňuje blondýnkám objevit jejich půvab. Dodává okamžitou porci přitažlivé magie pomocí třpytivých reflexů, které promění klasickou blond v blond oslnivou.
TIPY:
Schwarzkopf Professional, BLONDME, Sprejový korekční kondicionér pro ledově chladnou blond
Color Shampoo, Innova Color, INDOLA – šampon pro zářivou barvu
Schwarzkopf Professional, OSiS+, Elastic – flexibilní vlasový sprej

GwynethPaltrowByAndreaRaffin2011

Blonde Makeover
Inspirované Gwyneth Paltrow, Siennou Miller
Pro všechny blondýnky vyžadující dokonalost. Přemění jakoukoli nedokonalou blond v bezchybnou barvu se saténově hebkým efektem.
TIPY:
Schwarzkopf Professional, BLONDME, Sprejový kondicionér pro podporu lesku
OsiS+ Flatliner – pro narovnání vlasů

kate_bosworth1_300_400
Pastel Blonde
Inspirované Kate Bosworth, Katy Perry
Přetočte předvídatelné na fascinující pomocí krásných originálních a snadno nositelných pastelových odstínů, které můžete mít sčesané dolů nebo nahoru podle toho, jakou máte náladu.
TIPY:
Schwarzkopf Professional, BLONDME, Keratinová obnovující kúra
OsiS+ Session Label – Silk Shine Cream

jessica-biel-ombre-hair-palo-50596

Blondré
Inspirované Jessicou Biel, Olivií Palermo
Pro nováčky, kteří blond barvu teprve zkoušejí. Další generace stylu Ombré představuje směs doutnajícího Ombré a prosluněných melírů.
TIPY:
Schwarzkopf Professional, BLONDME, Šampon pro bohatou karamelovou blond
OsiS+, Wax Dust Texture – Pudrový vosk

Související články:

4 důvody, proč díky vodě zhubnete
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech