Od pasu dolů aneb jaké spodní prádlo je trendy

Od pasu dolů aneb jaké spodní prádlo je trendy Od pasu dolů aneb jaké spodní prádlo je trendy Každý rok je in něco jiného a to samé se týká i spodního prádla. Co na sebe pro vás nebo pro vašeho miláčka? Rádi prozradíme. :-)
Od pasu dolů aneb jaké spodní prádlo je trendy
{loadposition breadcrumb}

Od pasu dolů aneb jaké spodní prádlo je trendy

Každý rok je in něco jiného a to samé se týká i spodního prádla. Co na sebe pro vás nebo pro vašeho miláčka? Rádi prozradíme. :-)

Od ponožek ke kalhotkám
Happy Socks se od svého vzniku v roce 2008 staly nejznámějším jménem designových ponožek na světě. Rozšířením své nabídky si značka Happy Socks dala za úkol přinášet radost a kvalitu do každičkého kouta vašich šuplíků. Prádlo Happy Socks se pyšní pestrou škálou originálních vzorů a barev, a zachovává tak stěžejní hodnoty a estetiku značky, díky které dobyla svět.

main_variation_YELLOW_view_01_330x430

Kolekce se skládá z dámských kalhotek, pánských trenýrek a pánských boxerek s nohavičkou – každý typ v šesti základních vzorech a patnácti barvách. Kolekce podzim/zima 2014 bude k dostání na e-shopu oficiálního distributora pro ČR a SR, www.urbanlux.cz, v kamenné i internetové prodejně Freshlabels a v obchodech Le Premier, a to od srpna 2014.

happy-socks-underwear-2

Tak které se vám líbí nejvíce? Vybere si opravdu každá z vás, a co teprve ty pravé boxerky nebo trenýrky pro vašeho milého! :-)

happy-socks-underwear-4

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech
sledujte nás na instagramu