3 tipy na akce na srpen

3 tipy na akce na srpen 3 tipy na akce na srpen Kam vyrazit, abyste si ještě užili skvělý zbytek léta? Přinášíme vám tři události, na kterých byste neměli chybět.
3 tipy na akce na srpen
{loadposition breadcrumb}

3 tipy na akce na srpen

Kam vyrazit, abyste si ještě užili skvělý zbytek léta? Přinášíme vám tři události, na kterých byste neměli chybět.

Pet shop boys opět na scéně!
Už v polovině týdne se sálem nedávno otevřeného Fóra Karlín rozezní největší hity i novinkové skladby legendární britské skupiny Pet Shop Boys. Večer zahájí ve 20 hodin pražské electro-popové duo Cartonnage.
Pet Shop Boys ovládnou pódium Fóra Karlín ve středu 13. srpna kolem deváté hodiny večerní. V rámci večera zazní nejen jejich největší hity, ale i loňské, kritikou vysoce ceněné album Electric. „Kapela si veze vlastní scénu a převážnou část techniky. Už jen ze seznamu technického vybavení je zřejmé, že se návštěvníci můžou těšit na opravdu velkolepou audiovizuální show,“ dodává za pořádající agenturu Mania Promotion Pavel Pešek. Pražský koncert Pet Shop Boys je součástí programu Prague Pride. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro. Více na www.ticketpro.cz

Letní Letná 2014
Mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná, který proběhne od 17. srpna do 2. září na pražské Letné, nabídne řadu premiér – českých, světových i pražských. Můžete se těšit na jeden z nejlepších cirkusových souborů Cirque Trottola, Ivu Bittovou nebo Cirque Inextremiste, jehož představení Extrêmités je založeno na neuvěřitelné akrobacii na konstrukcích z prken, železa a propanbutanových lahví.

Vyfoťte se s Bradem Pittem!
Muzeum voskových figurín Grévin Praha otevřelo své brány v samém srdci hlavního města, v Celetné ulici u Staroměstského náměstí. Okouzlující svět Grévin přináší možnost vydat se na více než 90minutový výlet do historických epoch i slavných scén současných filmů. Třípatrová expozice se rozkládá na ploše 3000 m2 rozdělených do tematických úseků – světů, kde se nemožná setkání osobností stávají realitou. Potkáte Brada Pitta, Lady Gaga nebo Britney Spears!

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech
sledujte nás na instagramu