Vyčistěte si hlavu!

Vyčistěte si hlavu! Vyčistěte si hlavu! Běhání údajně zažívá v posledních letech obrovský "boom". Jeho kouzlu propadá čím dál tím větší počet nadšenců. Myslíte si, že tento sport není nic pro vás? Je to příliš náročné a "nic neuběhnete"? Věřte nám, zkuste to.
Vyčistěte si hlavu!
{loadposition breadcrumb}

Vyčistěte si hlavu!

Běhání údajně zažívá v posledních letech obrovský "boom". Jeho kouzlu propadá čím dál tím větší počet nadšenců. Myslíte si, že tento sport není nic pro vás? Je to příliš náročné a "nic neuběhnete"? Věřte nám, zkuste to.

Nemusíte rovnou běžet. Začít můžete s opravdu rychlou chůzí nebo s tzv. Nordic walkingem. Pak můžete kousek uběhnout a kousek jít. Půjde to. A uvidíte, že i vy si na tomto sportu vybudujete závislost. Pocit překonání vlastního pohodlí a hranic, čerstvý vzduch, absolutní svoboda, neustálá motivace, úbytek váhy, vyplavování endorfinů. Takových důvodů, proč začít můžeme vymyslet tisíc! Zkušení běžci jistě pochopí. Běhání je životní styl, ke kterému nepotřebujete skoro nic. Co by se vám ale mohlo hodit? 

Běžecké boty

Věc, kterou jako jedinou opravdu potřebujete. Investujte do kvality, předejdete tak zničeným kloubům, poničeným nehtům, vymknutým kotníkům a dalším libůstkám. 

Běžecké boty adidas Energy Boost 2 vám díky revolučnímu materiálu podešve BOOST ™ v kombinaci se svrškem techfit zpříjemní běh. Cena: 3999 Kč

M29746_F_B2CCat

Sportovní podprsenka

Dostatečná podpora je důležitá nejen u větších prsou. Zkuste dámskou sportovní podprsenku s širšími pevnými ramínky a vystuženými košíčky. 

Podprsenka adidas Supernova Racer Bra  z vysoce prodyšného materiálu zajišťuje kromě perfektní podpory také výborný odvod vlhkosti. Cena: 999 Kč

M61927_3F

Oblečení

Nekoukejte na prvním místě na design, ale upřednostněte kvalitní zpracování vhodné pro váš typ postavy a funkční materiál.  

Dámské tréninkové legíny adidas Studio Power Laces jsou ideální pro jakýkoliv trénink. Odvádí přebytečnou vlhkost, vytváří pěknou ženskou siluetu, jsou velmi pohodlné a designově úžasné! Cena: 1199 Kč

M67103_3F

Motivace

Pokud vám chybí sebedisciplína a vaše pokusy o běhání vždy z nějakého důvodu ztroskotají, neměl by vaší pozornosti uniknout projekt #mych5km! Tváří tohoto projektu je držitelka titulu Miss World Taťána Kuchařová. S touto světoznámou modelkou můžete pomocí sociálních sítí a hashtagu #mych5km sdílet svoje úspěchy, dojmy i neúspěchy. Ačkoliv tomu postava Táni neodpovídá, kouzlu běhání propadla teprve nedávno. Uvidíte, že vás nejen její, ale i statusy ostatních běžkyň nakopnou a vám pak bude opět do běhu! Inspiraci naleznete na www.mych5km.cz :-)

IMG_7191ret_fl

Deodorant

Antiperspirant adidas Cool & Care 6v1 je šetrný k vaší pokožce i oblečení. Nezpůsobuje bílé ani žluté skvrny a perfektně chrání proti zápachu i pocení. Cena: 85 Kč

Aplikace

MiCoach

Mobilní aplikace, která je ve své plné verzi zdarma ke stažení, vám nejenom dodá údaje o běhu, ale také nabízí spoustu tréninkových plánů.

Endomondo

Jednoduchá aplikace na ovládání. Za příplatek se můžete porovnávat s ostatními nebo si vytvořit speciální tréninkový plán na míru. 

Sports Tracker

Všechny funkce nabízí zdarma. A je jich spousta! Na dobrých telefonech měří i frekvenci kroků nebo srdeční tep. 

Související články:

Star style: Nahá na červeném koberci
Dieta & alkohol? Nikdy!
4 triky, jak vyzrát na "vlčí" hlad
4 důvody, proč skoncovat s drastickymi dietami
sledujte nás na instagramu