Seznamte se, prosím!

Seznamte se, prosím! Seznamte se, prosím! Pořekadlo „Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě.“ platilo možná tak na začátku minulého století. Dneska vás v tom koutě rozhodně nikdo hledat nebude, a tak se musíte do hledání pustit sama. Kde to jde nejlépe? To vám prozradíme my.
Seznamte se, prosím!
{loadposition breadcrumb}

Seznamte se, prosím!

Pořekadlo „Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě.“ platilo možná tak na začátku minulého století. Dneska vás v tom koutě rozhodně nikdo hledat nebude, a tak se musíte do hledání pustit sama. Kde to jde nejlépe? To vám prozradíme my.

Propagace značky EliteDate. Redakce neručí za obsah článku.

Na jednu stranu je sice otravné, že se od ženy při hledání muže vyžaduje aktivita, na druhou stranu vám nehrozí, že vás tatínek prodá za dvacet velbloudů prvnímu, kdo si o vás řekne. Kde však hledat, abyste nepůsobila jako zoufalá lovkyně? Nejlépe na místech, kde je vysoká koncentrace mužů, kteří se také chtějí seznámit.

Ve víru velkoměsta

Bary a hudební kluby jsou sázka na jistotu. Výskyt nezadaných bývá na těchto místech již tradičně vysoký a jiskra přeskočí velmi rychle. Výhodou je, že případný protějšek omrknete naživo, nevýhodou zůstává, že i vy musíte s kůží na trh.  Pokud si netroufáte vyrazit sama, vemte s sebou kamarádku. A pozor na přemíru alkoholu.

Na síti

Opakem tradičního offline seznamování, je seznamování přes internet. Online seznamky jsou nebývale populární a přímo napěchované muži dychtivými vás poznat. Fakt. Stačí se zaregistrovat do kategorie Ona hledá jeho, nahrát si na profil fotku, na které vám to fakt sekne, a můžete si dát nohy na stůl, uvařit kafe a připravit se na záplavu obdivných vzkazů a pozvánek na schůzku.

Rychlovka

Speed dating je v dnešní době zavedený pojem. Kde jinde se během hodiny můžete seznámit až s 12 muži? Novinkou na trhu je speed dating s cizinci. Procvičíte si angličtinu a ještě se přitom můžete seznámit s budoucím manželem. Tomu se říká umět spojit příjemné s užitečným.

Ať už se vydáte hledat muže do baru, na internet nebo do kavárny, usmívejte se a šiřte kolem sebe pozitivní náladu. Žádný muž nestojí o zapšklou semetriku, ale o milou holku do nepohody. Vsaďte se, že až se po letech zeptáte svého (teď již) manžela, co ho na vás první zaujalo, nebude to perfektní make-up nebo značkové džíny, ale právě váš úsměv.

sledujte nás na instagramu