Vanquish: Zbavte se tuků na břiše jednou provždy!

Vanquish: Zbavte se tuků na břiše jednou provždy! Vanquish: Zbavte se tuků na břiše jednou provždy! Vsaďte na moderní technologie!
Vanquish: Zbavte se tuků na břiše jednou provždy!
{loadposition breadcrumb}

Vanquish: Zbavte se tuků na břiše jednou provždy!

Vsaďte na moderní technologie!

Přístroj Vanquish je mezi metodami neinvazivního hubnutí novinkou. Stačí nasměrovat účinky vysokofrekvenčního pole na břišní partie a díky postupnému ohřívání pomalu rozpouštět a redukovat tukové vrstvy. Přístroj nijak nepoškozuje kůži, zacílí své frekvence jen na problematické partie a ani na svaly a vnitřní orgány tedy nemá žádný vliv.

Celá procedura je bezkontaktní, takže se přístroj pacienta nedotýká. Po zapnutí terapie Vanquish automaticky proměří tkáň a naladí se na frekvenci ideální pro tuk. Ošetřující pouze dohlíží na průběh a kvalitu ošetření,“ uvedl Jiří Pumprla, vedoucí lékař kliniky estetické medicíny Vila Krásy.

Celý průběh vyšetření trvá pouhých 30 minut a pro dokonalé výsledky je doporučeno opakovat terapii alespoň čtyřikrát. A výsledky? Až deset procent původního obvodu pasu dole! K proceduře navíc není třeba zásadní změna jídelníčku ani workout navíc. Nezapomeňte ale ny zvýšený příjem tekutin, který proces hubnutí urychluje!

Vanquish_-_osetreni

Více informací na: http://www.btlaesthetics.com/cs/

Související články:

Dieta & alkohol? Nikdy!
4 triky, jak vyzrát na "vlčí" hlad
6 tipů pro správný pitný režim
sledujte nás na instagramu