VIP: Dopřejte si služby osobního stylisty

VIP: Dopřejte si služby osobního stylisty VIP: Dopřejte si služby osobního stylisty Jakub Polanka jako fashion stylista jen pro vás?
VIP: Dopřejte si služby osobního stylisty
{loadposition breadcrumb}

VIP: Dopřejte si služby osobního stylisty

Jakub Polanka jako fashion stylista jen pro vás?

Máte plný šatník, ale stejně každé ráno hledáte ty správné kousky? Zapomeňte na stereotyp a vsaďte na rady odborníka! Z 12 klíčových kousků, které jsou součástí nové kolekce H&M a zároveň by neměly chybět v žádném šatníku, vytvoříte nekonečné množství variací!

Jak na to?

Na webových stránkách www.virtualnistylista.cz stačí kombinovat vybrané nezbytnosti a dovést model k dokonalosti! Výsledek se pak ukáže přímo na modelce a jestli za něco stojí tak poznáte na první pohled! K vytvořenému modelu navíc získáte i názor návrháře a designéra Jakuba Polanky, který k vybranému outfitu dodá i praktické rady - v čem je váš výběr dobrý a v čem naopak ne.

První styling je hotový a my už vyrážíme na nákupy! A jak jste na tom vy?

Snimek_obrazovky_2014-09-15_v_15.40.34

A navíc...

Když se na stránkách zaregistrujete získáte nejen slevu 20% na nákup aktuální kolekce H&M, ale můžete soutěžit i o zajímavé ceny:

* Třítísící registrovaný v pořadí navíc získá H&M dárkovou kartu na 3 000 Kč

* Pětitísící registrovaný v pořadí navíc získá exkluzivní možnost navštívit showroom H&M a H&M dárkovou kartu na 5 000 Kč

* Desetitísící registrovaný v pořadí navíc získá exkluzivní možnost navštívit showroom H&M, konzultaci stylingu od Jakuba Polanky a H&M dárkovou kartu na 10 000 Kč

Kolekce se na www.virtualnistylistka.cz vymění třikrát (12. září, 3. října a 24. října), a vy si tak máte šanci několikrát vytvořit nové outfity, získat slevu a vyhrát! 

Související články:

Na prodej: Nastěhujte se do domu Sarah Jessicy Parker
15 nejlepších citátů o módě
Z výšky: Největší pády na přehlídkových molech