Jean Paul Gaultier oslavil s Lindexem 60 let

Jean Paul Gaultier oslavil s Lindexem 60 let Jean Paul Gaultier oslavil s Lindexem 60 let Byli jsme u toho!
Jean Paul Gaultier oslavil s Lindexem 60 let
{loadposition breadcrumb}

Jean Paul Gaultier oslavil s Lindexem 60 let

Byli jsme u toho!

8. října se začne v prodejnách Lindex na celém světě prodávat výsledek spolupráce mezi společností Lindex a Jeanem Paulem Gaultierem. 11. září se v rámci oslav 60. let Lindexu uspořádala obrovská show a česká JOY slavila ve švédském Goteborgu s nimi.

Obě značky spojily své síly, aby přispěly k boji proti rakovině prsu; 10 % prodejní ceny totiž bude věnováno na výzkum této zákeřné choroby. V České republice Alianci žen, na projekt Bellis Young.

Narozeninová party, kterou uspořádal Lindex, skutečně nemohla být velkolepější a dokonalejší. Na akci, na kterou byly pozvané stovky novinářů, celebrit a všech, kteří Lindex milují nás čekalo hned několik překvapení.

Mezi hlavní překvapení určitě patřilo jednak místo přehlídky. Nikdo z pozvaných do poslední chvíle netušil, kde se akce bude konat. V přístavu města na nás všechny čekaly obří haly, ve kterých se konala přehlídka (nebo spíš svými rozměry gigantická show) a posléze party. Každý z přítomných si jistě pak v duchu říkal, proč jej to nenapadlo dřív. 

Samotná přehlídka všem přítomným vzala skutečně dech. Jednotlivé kolekce doprovázeli hudební umělci svým živým vystoupením a že se jednalo o skutečné hvězdy můžeme doložit takovými jmény, jako jsou Icona Pop nebo Sophie Ellis Bextor

Lindex-60-years-fashion-show-1247-500x333

Kromě zimní kolekce a spodního prádl si největší pozornost kromě švédských modelů ve spodním prádle (Ach ano!) získaly publikum děti, které kolekci Lindexu velmi osobitě předvedly skutečně na jedničku.

Lindex-60-years-fashion-show-8871-1024x682

Když na konci přehlídky za zvuků písničky “I love it..I dont care” po představení své limitované kolekce pro Lindex vyšel na molo samotný Jean Paul Gaultier se svoji tváří této kolekce Karen Elson, do vzduchu nevyletěly pouze zlaté konfety ale i ruce všech přítomných a návrhář odcházel z mola při potlesku ve stoje.

Lindex-60-years-fashion-show-1267-1024x682

„Je to báječná a zábavná zkušenost, tvořit pro společnost Lindex kolekci, a zároveň se podílet na boji proti rakovině prsu. Kolekce představuje menší šatník z dílny Gaultiera. Jsou v něm patrné typické prvky mojí práce, které jsou ovšem interpretovány novým způsobem. Najdete tu klasický námořnický proužek, ale také více grafické vzory, na některých kusech v kombinaci s potiskem napodobujícím tetování, což je můj oblíbený prvek,” popisuje Jean Paul Gaultier.

Lindex-60-years-fashion-show-1251-500x333

Lindex-60-years-fashion-show-8889-1024x682

Show i večírek posléze jistě patřil k těm vydařeným a ani vám nemusíme vyprávět, jak moc jsme si jej užili. Každopádně vám můžeme slíbit, že nechat si utéct tuto kolekci pro Lindex, byl byl jasný hřích. Jean Paul Gaultier for Lindex se skládá z dámského oblečení, oblečení pro děti, doplňků a spodního prádla. Kolekce bude obsahovat také Růžový náramek, přičemž na výzkum rakoviny prsu bude věnován celý zisk z prodeje tohoto náramku.

Související články:

VIP: Dopřejte si služby osobního stylisty
TOPSHOP představuje novou kolekci
Na prodej: Nastěhujte se do domu Sarah Jessicy Parker
Backstage fashion weeků: V hlavní roli M∙A∙C