SHOES FIRST: Soutěž o více než 50 párů luxusních bot!

SHOES FIRST: Soutěž o více než 50 párů luxusních bot! SHOES FIRST: Soutěž o více než 50 párů luxusních bot! Máte slabost pro boty? Pak si nenechte ujít naši speciální akci Shoes First. Během jednoho měsíce rozdáváme až přes padesát párů bot!
SHOES FIRST: Soutěž o více než 50 párů luxusních bot!
{loadposition breadcrumb}

SHOES FIRST: Soutěž o více než 50 párů luxusních bot!

Máte slabost pro boty? Pak si nenechte ujít naši speciální akci Shoes First. Během jednoho měsíce rozdáváme až přes padesát párů bot!

"Dejte ženě ty správné boty a ona si dokáže podmanit svět," pronesla kdysi slavná Marilyn Monroe a my v Marie Claire nemůžeme než souhlasit. Rozhodli jsme se proto věnovat naše říjnové číslo právě botám těch nejrůznějších tvarů a provedení a zároveň pro vás uspořádat soutěž o více než 50 párů luxusních bot!

JAK SOUTĚŽIT

Od 17. září až do 21. října budete mít na našich webových stránkách možnost přihlásit se do soutěže a získat až dva páry bot z těch nejnovějších kolekcí známých návrhářů. A to nejlepší? Každý den se soutěží o jiný pár! Cítíte se jako rock star, baví vás military nebo nedáte dopustit na zvířecí potisky? Pro každého se u nás najde ten správný pár bot.

Těšit se můžete například na boty značek Toms, Humanic, Ecco Touch, Crocs, Kennel&Schmenger, Liu Jo, Gabor, Salamander, Hugo Boss, Precioso, Dyva, Buffalo Shoes, Nero Giardini, Nike nebo Puma.

Podrobnosti najdete na www.shoesfirst.marieclaire.cz

#SHOESFIRST

Související články:

Jean Paul Gaultier oslavil s Lindexem 60. let
VIP: Dopřejte si služby osobního stylisty
TOPSHOP představuje novou kolekci
sledujte nás na instagramu