Lady Gaga & Eau de Gaga: Přivoňte si!

Lady Gaga & Eau de Gaga: Přivoňte si! Lady Gaga & Eau de Gaga: Přivoňte si! Vyhrajte nový unisex parfém! Stačí být originální!
Lady Gaga & Eau de Gaga: Přivoňte si!
{loadposition breadcrumb}

Lady Gaga & Eau de Gaga: Přivoňte si!

Vyhrajte nový unisex parfém! Stačí být originální!

Když Lady Gaga uvedla svou první vůni „Fame“, přepsala historii vůní. Tento omamný, černě zbarvený elixír s obsahem jedovatého rulíku zlomocného se ve vzduchu proměnil na neviditelný. Temné, adrenalinové, na hraně? Ano, stejně jako samotná Lady Gaga! Nyní po dvou letech přichází Lady Gaga s další odvážnou novinkou ze světa vůní. Nový parfém „Eau de Gaga“ je určený pro ženy i muže a nic pro něj není tabu. Jeho srdce tepe bílou fialkou, spojující prvky pánské i dámské přitažlivosti, otevírá se šumivou limetkou a rozvíjí se do smyslných akordů kůže. Také ve výrazném flakonu se odráží unisexové principy: ostré mužské linie a smyslná červeň reprezentující ženskou vášeň. Gaga ooh la la! Vůně „Eau de Gaga“ ale není to jediné, co si extravagantní zpěvačka pro své fanoušky připravila. Po čtyřech letech se vrací do Prahy, aby tady v rámci svého turné „Artrave: The Artpop Ball“ předvedla dekadentně popovou show nadupanou skvělou hudbou, působivými efekty a extravagantními převleky. Na pódium pražské O2 Areny vtrhne už 5. října a její koncert plný hudby, tance a módy byste si, stejně jako její nový parfém, neměli nechat ujít! JOY vám dává šanci na vlastní kůži okusit obojí. Stačí se zapojit do naší soutěže a být, stejně jako Lady Gaga, co nejoriginálnější!

VYHRAJTE: 2 vstupenky na koncert Lady Gaga a 12 nových vůní „Eau de Gaga“, EdP 30 ml za 790 Kč

gaga

Na 10 výherců čeká vůně „Eau de Gaga“ a další výherce získá pro sebe a svůj doprovod vůni „Eau de Gaga“, vstupenky na koncert Lady Gaga a večeři s redaktorkami JOY.

Jak? Na e-mail joy@casopisjoy.cz nám co nejoriginálněji napište: proč máte vyhrát právě vy? Odpovědi zveřejníme na Facebooku JOY. Ale pozor! Soutěž končí už 25. 9. 2014!

Související články:

SHOES FIRST: Soutěž o více než 50 párů luxusních bot!
Jean Paul Gaultier oslavil s Lindexem 60 let
8 důvodů, proč milovat Pharrella Williamse
sledujte nás na instagramu