Intimissimi on ice OPERAPOP

Intimissimi on ice OPERAPOP Intimissimi on ice OPERAPOP V Intimissimi on ice OPERAPOP, jediné show svého druhu, která začne v sobotu 20. a v neděli 21. září 2014 od 21:00 v Arena di Verona, se představí největší hvězdy světové krasobruslařské scény.
Intimissimi on ice OPERAPOP
{loadposition breadcrumb}

Intimissimi on ice OPERAPOP

V Intimissimi on ice OPERAPOP, jediné show svého druhu, která začne v sobotu 20. a v neděli 21. září 2014 od 21:00 v Arena di Verona, se představí největší hvězdy světové krasobruslařské scény.

Boj tmy se světlem, samoty s láskou, ledového chladu s ohněm citů a emocí – to je jedinečná Intimissimi on ice OPERAPOP, jediná show svého druhu a nástupce úchvatného galapředstavení na ledě, Opera on Ice, jehož autorkou je Giulia Mancini. Nová produkce v sobě kombinuje světové krasobruslařské hvězdy, operní hudbu, populární hudbu, módu a speciální efekty hodné jen těch největších live show – a to vše naprosto novým a originálním způsobem.

Show, jaká tady zatím nikdy nebyla, a která v Arena di Verona, jedné z nejznámějších destinací ve světě opery, bude mít italskou premiéru v sobotu 20. a v neděli 21. září 2014 od 21:00.

Představí se v ní mnoho osobností světového showbyznysu po boku největších talentů světového krasobruslení. Vizionářská kreativita Marca Balicha a profesionální režije Francisca Negrina vytváří dokonalou scénu pro půvab a eleganci hrdinky celé show, mezinárodní hvězdy Caroliny Kostner.

Vzrušující show, které dominuje krasobruslení a tanec, se neobejde bez ‚fenomenálních‘ Hot Shivers, skupiny ženského synchronizovaného krasobruslení, která od sezony 1993/1994 pravidelně ve své disciplíně získává titul mistra Itálie. 

locandina_intimissimi_ita

Vstupenky na Intimissimi on ice OPERAPOP lze zakoupit v předprodejích Ticketone a Geticket, pobočkách banky Unicredit a na webových stránkách www.operapoponice.com/intimissimi.

Ceny vstupenek jsou od 38 euro za nečíslovaná sedadla na tribunách po 140 euro za místa v předních řadách.


Související články:

SHOES FIRST: Soutěž o více než 50 párů luxusních bot!
Jean Paul Gaultier oslavil s Lindexem 60 let
TOPSHOP představuje novou kolekci
sledujte nás na instagramu