London fashion week: V hlavní roli TONI&GUY HMW

London fashion week: V hlavní roli TONI&GUY HMW London fashion week: V hlavní roli TONI&GUY HMW Podívejte se do zákulisí příprav!
London fashion week: V hlavní roli TONI&GUY HMW
{loadposition breadcrumb}

London fashion week: V hlavní roli TONI&GUY HMW

Podívejte se do zákulisí příprav!

Ohlédnout se zpátky na módní týden v Londýně, který představil kolekce na podzim a zimu letošního roku, rozhodně stojí za to! Kromě skvělých street style outfitů, které oblékli VIP hosté do prvních řad, si ale vzpomínáme především na looky přehlídkového mola! Přední návrháři ukázali nové kolekce podtržené líčením a účesy!

Inspirujte se a okopírujte jejich hairstyling!

Naší hlavní vlasovou inspirací na tuto sezónu se stala show Ashley Williamson. Představila casual úpravu vlasů pod vedením Marka Hamptona, mezinárodního ambasadora labelu TONI&GUY Hair Meet Wardrobe. „Pro Ashleyinu dívku jsem našel inspiraci v americké herečce 70. let Annie MacGraw. Vlasy jsou dokonale rovné a hedvábně jemné, rozdělené precizní pěšinkou uprostřed. Jsou lesklé, mladistvé a cool,“ říká Mark!

ashley

Oblíbenou se stal i styling pro kolekci Helen Lawrence, na kterou Mark použil klasický uhlazený vzhled vlasů.

helen

A kdo je na třetím místě? Jednoznačně zaplétané copy a extravagance pro Louise Alsop. A jak komentuje vlasové kreace Mark? „Chtěli jsme vytvořit punkový účes, který by pasoval k dívce, která dokáže vytvořit stylový outfit prakticky z ničeho. Vytváření tohoto looku byla neskutečná legrace.

copy

Dokonalé účesy díky produktům TONI&GUY Hair Meet Wardrobe ale můžete vytvořit i doma! Zapojte se do soutěže!

Stačí správně odpovědět na jedinou otázku!

--- soutěžní formulář ---

A co můžete vyhrát?

Produkty z řady Glamour vlasové kosmetiky TONI&GUY Hair Meet Wardrobe pro sebe i svou kamarádku, včetně pasu na blížící se Designblok, který opravňuje ke vstupu po celou dobu jeho konání. Tedy od 7.10. do 12. 10. 2014! To vše v hodnotě 10 292 Kč!

Snimek_obrazovky_2014-09-26_v_11.34.04

Vylosujeme hned 3 výherkyně! Soutěž potrvá od 26. do 29. 10. 2014.

Související články:

Vyhrajte večeři s Terezkou Kerndlovou v restauraci OBLACA
Nalíčená nenalíčená: Jak vypadají modelky před a na přehlídce
TOPSHOP představuje novou kolekci
sledujte nás na instagramu