Kavárny naživo: Nechoď jen na pivo

Kavárny naživo: Nechoď jen na pivo Kavárny naživo: Nechoď jen na pivo Už víte, kam vyrazíte zítra večer?
Kavárny naživo: Nechoď jen na pivo
{loadposition breadcrumb}

Kavárny naživo: Nechoď jen na pivo

Už víte, kam vyrazíte zítra večer?

Navštívit musíme pravidelně každý týden alespoň jednu kavárnu, ve které se u nejlepší kávy schováme před světem. Večer tam vyrážíme s kamarády a se skleničkou vína probíráme životní zvraty a křivdy. Dokonalý stereotyp.

A teď trochu jinak!

Co kdyby kavárny, ve kterých vysedáváme tak jako tak, ožily díky workshopům, koncertům, přednáškám nebo třeba divadelním představením? My říkáme YES! Vyrazte od 3. října do 1. listopadu do pražských podniků, které se stanou galerií uměleckého života!

Celý program obsahující 18 akcí hledejte na webu www.kavarnynazivo.cz. Inspirovat se ale můžete i naším výběrem top událostí, které si nenecháme ujít ani my z redakce!

Tak třeba 8. 10. plánujeme návštěvu Krasných ztrát, kam zajdeme na divadelní představení Zelda, manželka spisovatele, 11. 10. se chystáme na workshop do Indiga! A téma? Jak se stát fotografem! Na koncert vyrazíme 17. 10.! Proběhne v Café Jedna, kde vystoupí filharmonický orchestr Iwasaki.

10698455_10202863351328256_378020333194971874_n

A závěrečná tečka? Jedině Barevná kavárna! Kromě dokonalého interiéru, milujeme snad celé menu a při příležitosti divadelní hry Perseidy si ho objednáme kompletně hned dvakrát!

Těšíte se?

Související články:

15 nejkrásnějších seriálových hrdinů
Lady Gaga je tady! 10 důvodů, proč jít na její koncert
London fashion week: V hlavní roli TONI&GUY HMW
sledujte nás na instagramu