WHAT?! Kolik utratí Rihanna za svůj vzhled?

WHAT?! Kolik utratí Rihanna za svůj vzhled? WHAT?! Kolik utratí Rihanna za svůj vzhled? Tomu neuvěříte!
WHAT?! Kolik utratí Rihanna za svůj vzhled?
{loadposition breadcrumb}

WHAT?! Kolik utratí Rihanna za svůj vzhled?

Tomu neuvěříte!

Když na začátku června na CFDA převzala prestižní ocenění Módní ikona roku 2014, o kterém se často mluví jako o módních Oscarech, upínal na ni zrak celý svět. Všichni si povídali o jejím dokonalém líčení, postavě ale i o vlasových kreacích, které střídá jako chameleon! Málokdo ale tušil, kolik se v dokonalém looku utápí každý den peněz!

Jen si to spočítejte!

Podle zahraničího magazínu LOOK stojí perfektně upravená tvář barbadoské zpěvačky milióny. Přirozená krása jí totiž zjevně není dost dobrá. První nesmyslnou položkou na seznamu je tým kadeřníků. Jestli si myslíte, že Rihanna navštěvuje salón, ve kterém jí krášlí, jste na omylu! Zaplacený má totiž osobní tým kadeřníků, kteří si denně připisují na účet okolo 1 900 eur. O dokonalý pohled se pak starají falešné řasy. A kdo je nalepuje? No ano, VIP kosmetička s výplatou 3 850 eur týdně!

A víte, co už je vážně absurdní?

Snědá pleť není výsledkem přírody! Denně je k dispozici zpěvačce osoba nanášející samoopalovací krémy. A to myslíme naprosto vážně! A víte za kolik? 640 euro za den!

showbiz-met-ball-2014-rihanna

Detailem už je pak snad jen make-up artistka, která se stará o nový look pokaždé, když Rihanna změní outfit. Je proto nutné aby byla pohotová a krásku nalíčila třeba i pětkrát denně! Na peníze, které za to dostává už se snad ani neptáme!

Tak tomu říkáme tajemství krásy!

Když se spočítají náklady na všechny kosmetické procedury, které při snaze vyjmenovat vyjdou snad na celý román, Rihanna utratí měsíčně 132 200 eur. A to už je slušná suma!

rihanna-dress

Související články:

10 důvodů, proč milujeme film Ďábel nosí Pradu
15 nejkrásnějších seriálových hrdinů
Hot news: George Clooney se oženil!