Designblok 2014: Nezmeškejte start!

Designblok 2014: Nezmeškejte start! Designblok 2014: Nezmeškejte start! Zahajujeme 16. ročník!
Designblok 2014: Nezmeškejte start!
{loadposition breadcrumb}

Designblok 2014: Nezmeškejte start!

Zahajujeme 16. ročník!

Na 65 místech se od úterý 7. října do 12. října představí 11 výrobců a distributorů, 106 designérů, 19 školních ateliérů a 11 mediálních titulů. Zapomenout nemůžeme ani na 32 kurátorovaných výstav a samozřejmě na 20 módních přehlídek, kterých se už teď nemůžeme dočkat.

Zkrátka a dobře... Nechat si ujít jednu z největších událostí podzimu je jasný hřích, a proto už teď plánujeme ideální trasu, na které stihneme prostě všechno!

Všechny akce spojené s Designblokem budou probíhat nejen v pražských galeriích a obchodech, ale také v ulicích. Která místa jsou ale nejdůležitější?

Superstudio Evropa na Václavském náměstí v bývalém secesním Grandhotelu Šroubek nabídne novinky interiérového designu, výstavu nábytku, svítidel a bytových doplňků. Co hotelový pokoj, to respektovaný výrobce či značka.

Superstudio Hra v bývalé základní škole v Mikulandské ulici je věnované hlavnímu tématu letošního Designbloku – dětství. Je tam umístěna hlavní výstava, interaktivní instalace či velkorysé instalace výrobců napříč obory.

Logo_JPEG

Openstudio v Domě u Minuty se nachází ve vzácné renesanční budově na Staroměstském náměstí. Více než stovka designérů z 15 zemí Evropy. Můžete nakoupit přímo od tvůrců, případně si s nimi osobně promluvit.

Art House v Colloredo-Mansfeldském paláci je určen pro projekty na pomezí umění a designu. Najdete zde zahraniční designérskou elitu i domácí hvězdy.

Fashion Stage v barokně přestavěném kostele Svatého Šimona a Judy nabídne módní přehlídky zejména nastupující mladé evropské generace.

plakat-text

Celý program si prohlédněte na stránkách www.designblok.cz a sledujte i náš Instagram. Na našem profilu se v průběhu trvání akce určitě objeví věci, které nesmíte minout!

Potkáme se?

Související články:

HOT NEWS: Sex ve městě no. 3
Nalaďte se na Converse a vyrazte do Zkušebny
Virtuální stylista pro H&M pokračuje!
sledujte nás na instagramu