SLIM & FIT: 5 potravin, které nesmí chybět ve vašem jídelníčku

SLIM & FIT: 5 potravin, které nesmí chybět ve vašem jídelníčku SLIM & FIT: 5 potravin, které nesmí chybět ve vašem jídelníčku Na co byste neměla zapomínat?
SLIM & FIT: 5 potravin, které nesmí chybět ve vašem jídelníčku
{loadposition breadcrumb}

SLIM & FIT: 5 potravin, které nesmí chybět ve vašem jídelníčku

Na co byste neměla zapomínat?

Ať už plánujete zhubnout před příchodem vánočních svátků, nebo jen po létě vyčistit tělo od všech jedů a trochu detoxikovat, připravte si tužku a papír a na cestu do obchodu nezapomeňte zařadit na nákupní seznam tyhle potraviny! Kromě dobrého pocitu vám pomůžou odlehčit organismus a hravě zatočí třeba i s bolestí hlavy, podrážděností nebo problematickou pletí.

My jsme si v redakci střihly pořádný detox minulý týden, a i když byly první dny tak trochu boj, následující potraviny nevyškrtneme z jídelníčku už nikdy.

Avokádo

Kromě urychlení metabolismu dopřává tělo i dlouhodobý pocit nasycení. A jeho obsah? Je bohaté na vodu, vlákninu a zdravé tuky, které jsou pro tělo důležité.

Maliny

I když jsou s koncem léta nedostatkovým zbožím, spokojíme se i s mraženou variantou, která se skvěle hodí třeba do osvěžujících smoothie. Mají v sobě okolo 85% vody a v jedné sklenici obsáhnou až polovinu nutné denní dávky vlákniny!

Cottage

Nízkotučný sýr, který dokonale doplní bílkoviny a vápník, můžete zamíchat do salátu nebo těstovin. My si ho ale dopřejeme občas jen tak samotný.

Špenát

Obsahuje pořádnou porci železa, které pomáhá udržet vaší pozornost a energii po celý den na maximu.

Kyselé okurky

Na první pohled vypadají jako chyba v seznamu, ale... Mají tak málo kalorií, že jsou ideálním doplňkem jídelníčku i u nejpřísnějších diet. Zaženou navíc chuť na něco křupavého a slaného. Třeba na brambůrky! 

Související články:

6 lží všech shopaholiků
Demi Lovato řekla své ANO!
Musíte vidět: Gisele ve filmu Chanel N°5
sledujte nás na instagramu