Justin Timberlake bude táta!

Justin Timberlake bude táta! Justin Timberlake bude táta! Gratulujeme!
Justin Timberlake bude táta!
{loadposition breadcrumb}

Justin Timberlake bude táta!

Gratulujeme!

NOVINKY! 1. února 2015

I když se první a neoficiální zprávy o očekávaném těhotenství Jessicy Biel s naším oblíbencem Justinem Timberlakem na svět dostaly už na konci října minulého roku, na oficiální potvrzení od obou rodičů jsme si museli počkat ještě pěkně dlouho.

Ano, až do dneška!

Justin Timberlake nám oficiálně ukázal, že je všechno tak, jak si myslíme na svém Instagramu, kde zveřejnil tu nejkrásnější fotku na světě. Kromě skoro milionu srdíček si za víkend získal obrázek i přes 40 tisíc přání. A k nim se přidáváme i my!

Všechno nejlepší a hodně štěstí! A samozřejmě to nejkrásnější miminko pod sluncem! 

No jo, a teď už konečně ta FOTKA! Krásná ne?

Snimek_obrazovky_2015-02-01_v_17.27.22

29. 10. 2014

A je to tady! Teprve nedávno Justin zveřejnil první společnou fotografii na profilu na Instagramu s Jessicou a najednou se světem šíří zpráva o miminku.

A jak to všechno začalo?

Dvojice, kterou zpěvák tvoří s Jessicou Biel už více než sedm let, si prošla etapami nekonečného scházení a rozcházení, a o harmonickém vztahu se tak často jen spekulovalo. Svatbou před dvěma lety ale všechny pochyby jasně vyvrátili a ideálnímu životu Mr. & Mrs. Timberlake už nic nebránilo.

No a teď to dítě! No prostě nádhera!

I když páru přejeme jen to nejlepší, že dnes večer uroníme slzu s pocitem, že pan Božský už nebude nikdy náš, je prostě jasné.

justin-timberlake-jessica-biel

No ještě že stihl alespoň turné se zastávkou v Praze, protože teď už místo plánování velkých show bude jenom tlačit kočárek!

Buďte šťastní, rodičové!

justin-timberlake-jessica-biel-wedding1__oPt

Související články:

Vědecky dokázáno! 5 songů, které vám zvednou náladu
6 nejkrásnějších food instagramů, které musíte vidět
Flashback: Celebrity dnes a zamlada!