4 místa, kde zaručeně vyzrajete nad podzimní depresí

4 místa, kde zaručeně vyzrajete nad podzimní depresí 4 místa, kde zaručeně vyzrajete nad podzimní depresí Uklidili jste s žalem letní sandálky a nemilosrdně vytáhly botky s kožíškem? Pokud patříte k těm, kterým léto chybí a s podzimem na vás přichází chmurná nálada, vyrazte si k moři. Zimu si zkrátíte a díky načerpanému vitamínu D posílíte imunitu! Poradíme vám, kde je v listopadu zaručené teplo!
4 místa, kde zaručeně vyzrajete nad podzimní depresí
{loadposition breadcrumb}

4 místa, kde zaručeně vyzrajete nad podzimní depresí

Uklidili jste s žalem letní sandálky a nemilosrdně vytáhly botky s kožíškem? Pokud patříte k těm, kterým léto chybí a s podzimem na vás přichází chmurná nálada, vyrazte si k moři. Zimu si zkrátíte a díky načerpanému vitamínu D posílíte imunitu! Poradíme vám, kde je v listopadu zaručené teplo!

Článek je propagací firmy Generali. Web joyonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah​.

1. Egypt - Hurghada

Průměrná denní teplota: 26 °C

Průměrná teplota moře: 24 °C

Ceny zájezdů od 9 290 Kč

Již zažitou zimní klasikou je Egypt. Chcete se ohřát u moře levně? Vyrazte do Hurghady, která nabízí příjemný komfort, teplo a nejkrásnější egyptské památky (Karnak, Luxor, Asuán, Gíza) v dostupné vzdálenosti. Jen se připravte na to, že hlavní turistická sezóna trvá v Egyptě od listopadu do února, proto tu může být větší nával turistů nežli v létě. Pokud vám ale ruch nevadí, ani to nezaznamenáte.

egypt2

2. Kapverdy - ostrov Sal

Průměrná denní teplota: 25 °C

Průměrná teplota moře: 22 °C

Ceny zájezdů od 17 190 Kč

Pokud toužíte po větší exotice, ale zatím se vám nechce utrácet za dovolenou v Karibiku, navštivte Kapverdské ostrovy. Jsou vzdáleny jen 7 hodin letu z Prahy a uvidíte tu snad celý svět - domy jako na Kubě, luxusní pláže jako v Dominikánské republice nebo karnevaly podobné těm v Brazílii.

3. Kanárské ostrovy - Gran Canaria

Průměrná denní teplota: 24 °C

Průměrná teplota moře: 21 °C

Ceny zájezdů od 12 990 Kč

Větší klid a rozmanitost přírody zažijete na Kanárských ostrovech. Gran Canaria nabízí nejen krásné pláže, ale i vysoké hory a zelenou přírodu, kde se můžete vydat na řadu pěších nebo cyklistických výletů.

kanry

4. SAE - Dubaj

Průměrná denní teplota: 30 °C

Průměrná teplota moře: 28 °C

Ceny zájezdů od 15 433 Kč

Doslova pohádkovou dovolenou prožijete v Dubaji, světě ropných magnátů, šejchů a princezen. Zlato tu prodávají v automatech a zalyžujete si v pravém sněhu i ve 30 °C. Navíc si odpočinete na nejkrásnějších plážích světa a vykoupete se v teploučkém moři. 

Tak kterou dovolenou si vyberete? Ať už pojedete kamkoliv, nezapomeňte si sjednat kvalitní cestovní pojištění. S Generali na něm můžete nyní výrazně ušetřit. Online cestovní pojištění totiž nabízí až s 15% slevou.  

Související články:

6 nejkrásnějších food instagramů, které musíte vidět
Vědecky dokázáno! 5 songů, které vám zvednou náladu
Flashback: Celebrity dnes a zamlada!
sledujte nás na instagramu