Musíte vidět: Nový seriál HOUSE OF DVF

Musíte vidět: Nový seriál HOUSE OF DVF Musíte vidět: Nový seriál HOUSE OF DVF Nahlédněte do zákulisí světa Diane Von Furstenberg!
Musíte vidět: Nový seriál HOUSE OF DVF
{loadposition breadcrumb}

Musíte vidět: Nový seriál HOUSE OF DVF

Nahlédněte do zákulisí světa Diane Von Furstenberg!

Osm mladých dam dostalo jedinečnou příležitost zazářit a získat post globální ambasadorky módního domu DVF. Značka, která byla dlouhá léta symbolem nezávislosti, síly a sebejistoty tak otevírá své brány a my se můžeme podívat dovnitř a být součástí nejen velkého rozhodování ale i světa, který se zdá být dokonale vysněný!

Diane v roli mentorky dává kandidátkám možnost ukázat v sobě to nejlepší a my se můžeme inspirovat, jak oslavovat úspěch i v našem životě.

Jdete do toho s námi? Premiéra seriálu House of DVF proběhne v neděli 9. listopadu 2014 v 22:00 hodin exkluzivně na kanále E!, který v Česku najdete například v nabídce najdete O2 TV.

HouseofDVF_2560x1450_1280x725_345134147899

V sázce je hodně: změny nálad, napětí, přátelství, ale také odhalení vzájemného soupeření a nepřátelství mezi některými dámami.

No my už se nemůžeme dočkat 1. dílu! A co vy?

 “Díky televiznímu projektu House of DVF jsem schopná otevřít dveře do mého módního domu a ukázat mladým ženám ty nekonečné možnosti, které může móda nabídnout.“ – Diane von Furstenberg

Související články:

6 věcí, které jste nevěděli o Alexandru Wangovi
10 citátů o lásce, podle kterých byste měli žít
6 věcí, kterými upoutáte jeho pozornost