Diane Von Furstenberg radí: 5 tipů pro hvězdnou kariéru

Diane Von Furstenberg radí: 5 tipů pro hvězdnou kariéru Diane Von Furstenberg radí: 5 tipů pro hvězdnou kariéru Píšeme si!
Diane Von Furstenberg radí: 5 tipů pro hvězdnou kariéru
{loadposition breadcrumb}

Diane Von Furstenberg radí: 5 tipů pro hvězdnou kariéru

Píšeme si!

Kdo jiný by nám mohl radit v tom, jak se stát hvězdou ve svém oboru, než žena, která úspěchy postavila od základu vlastníma silama. Vybudovala značku, která na poli módy udává pravidelně trendy, od 9. 11. se objevuje na programu E! v nové show House of DVF a její pracovní nadšení už od počátku posilovalo postavení žen.

Tahle módní legenda má jeden z nejzajímavějších příběhů na poli kariérních úspěchů a pro nás je tak nekonečnou inspirací.

A první rada zní...

"Některé dny jsem vyrovnaná, někdy se cítím jako hlupák. Neexistujou úspěšní lidé, kteří by se necítili nikdy špatně."

"Když jsem byla mladá, nevěděla jsem co bych chtěla dělat, ale byla jsem přesvědčená o tom jaký typ ženy budu. Budu nezávislá! Myslím si, že to je důležité, být k sobě upřímná a zjistit, jaké dveře v životě chcete otevřít."

"Ať už mluvíte o obchodu, lásce nebo kráse, musíte si stát za svou pravdou. Věřte jí a stůjte za ní. Je to těžké, ale je to cesta k úspěchu."

quotes

"Nejdůležitější je vědět s kým budete spolupracovat. O takovém člověku musíte vědět všechno, především co pro něj vaše společné cíle znamenají, jaký z nich má prospěch. Ujistěte se že jsou vaše hodnoty stejné."

"Buďte na sebe tvrdí. Ptejte se sebe jestli to,  co děláte, má smysl. Neposlouchejte ale při snaze odpovědět si své okolí, jen srdce. Největší chybou je uvědomit si, že to na čem jste dlouho dřeli, nemá užitečný výsledek."

Související články:

Psychologie barev: Která přináší štěstí?
6 věcí, kterými upoutáte jeho pozornost
10 citátů o lásce, podle kterých byste měli žít