Na akné vědecky: Čeští vědci vyvinuli novou metodu v boji proti pupínkům

Na akné vědecky: Čeští vědci vyvinuli novou metodu v boji proti pupínkům Na akné vědecky: Čeští vědci vyvinuli novou metodu v boji proti pupínkům Za život se s ním setkal skoro každý. Způsobuje jizvy na obličeji i na duši. Akné. Těm, které pupínky trápí každý den a nepomůže ani běžná kosmetika, svitla naděje – brněnští vědci ve spolupráci s lékaři a techniky z lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni vyvinuli unikátní přístroj Face-Up! s 90procentní účinností léčby. A s JOY ho můžete i vyhrát!
Na akné vědecky: Čeští vědci vyvinuli novou metodu v boji proti pupínkům
{loadposition breadcrumb}

Na akné vědecky: Čeští vědci vyvinuli novou metodu v boji proti pupínkům

Za život se s ním setkal skoro každý. Způsobuje jizvy na obličeji i na duši. Akné. Těm, které pupínky trápí každý den a nepomůže ani běžná kosmetika, svitla naděje – brněnští vědci ve spolupráci s lékaři a techniky z lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni vyvinuli unikátní přístroj Face-Up! s 90procentní účinností léčby. A s JOY ho můžete i vyhrát!

Face-Up! je první přístroj na světě, který kombinuje účinky plošného impulzního magnetického a světelného pole a tepelné záření. Působení těchto složek výrazně urychluje metabolismus kožních buněk a pomáhá zlepšit vlastnosti kůže – nejen že tlumí výdej kožního mazu, ale také zrychluje hydrataci pokožky, zvyšuje pružnost a vyrovnává nerovnosti na pleti.

Čeští vědci na přístroji pracovali více než 10 let. Jeho účinnost pak prokázala také klinická studie na 190 pacientech s výrazným výskytem akné. Léčba přístrojem pomohla utlumit problém 90 procentům z nich.

Face-Up! je určený na domácí použití. Stejně tak snadno s ním můžete cestovat. Stačí jen zásuvka do elektřiny a 10 minut času. Na výběr je ve čtyřech cool barvách – zelené, růžové, fialové a tyrkysové. První výsledky začínají být vidět po dvou týdnech aplikace, v závislosti na závažnosti a délce tohoto kožního onemocnění.

Snimek_obrazovky_2014-11-27_v_11.32.06

Objev českých vědců může lidem trpícím akné výrazně zkrátit dobu léčby, omezit používání speciálních dermatologických krémů a ušetřit čas strávený u lékaře či na léčebných nebo kosmetických procedurách.

O přístroj, který jako první začali používat čeští pacienti letos v dubnu, se strhl ve světě velký zájem. Od příštího roku se bude prodávat v desíti zahraničních zemích.

Jen se podívejte na výsledky!

Před:

IMG_8451

Po:

IMG_9457

Více informací najdete na www.face-up.cz nebo na www.facebook.com/faceupCZ

--- SOUTĚŽ ---

Od 27. 11. 2014 až do 30. 11. 2015 máte navíc možnost přístroj vyhrát! Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku v soutěžním formuláři TADY a kouzelný beauty pomocník může být váš!

Vyhrává 50. správná odpověď! Tak hodně štěstí...


Související články:

Bling brow! Je čas zazářit
Extravagance od TONI&GUY 2014/2015
Naživo: Jak vypadají celebrity bez make-upu
sledujte nás na instagramu