Body Body: Nejrychlejší fitness trénink

Body Body: Nejrychlejší fitness trénink Body Body: Nejrychlejší fitness trénink Dostaňte se do formy za 20 minut!
Body Body: Nejrychlejší fitness trénink
{loadposition breadcrumb}

Body Body: Nejrychlejší fitness trénink

Dostaňte se do formy za 20 minut!

Vánoce se pomalu blíží a s vidinou štědrovečerní večeře a hory cukroví je nejvyšší čas zahájit pravidelnou návštěvu posilovny. V diáři plném vánočních večírků, nákupů a hory práce ale na dvouhodinové seance u posilovacích strojů tak nějak není čas a vzhledem k netrénovaným plícím nemyslíme v zimních teplotách už ani na ranní běhání, ale...

Narazili jsme na tréninky Body Body, díky kterým se dostáváme do kondice už během prvního 20 minutového tréninku. Lekce založená na elektrické stimulaci svalů je rychlá a zábavná. Stačí obléknout speciální vestu a pásy na paže a stehna, které do těla vysílají elektrické signály, a s pomocí trenéra nastavit vhodnou intenzitu svalových kontrakcí. Ty pomáhají rozhýbat celé tělo a kompletním zapojení do oběhu začnou pracovat až s 90% svalů. Elektrickými impulsy ale trénink nekončí. Je propojen i s aktivním workoutem za účasti osobního trenéra, který podle vašich aktuálních fyzických schopností vytvoří osobní cvičební program. Mimo cardio a posilovacích cviků vám na míru poradí s jídelníčkem.

FOTO7114

Kromě krátkého času, který ve studiu strávíte, je další výhodou i individuální přístup. Zapomeňte na nervozitu z posilovny plné dokonale vyrýsovaných těl, tady jede každý sám svým tempem a být ve světě sportu začátečníkem, není žádným mínusem. Nemusíte investovat ani do drahého vybavení. Cvičí se naboso a o tréninkové oblečení se ve studiu kompletně postarají.

FOTO7297

Z první lekce, kterou jsme vyzkoušeli, jsme byli jednoduše nadšení a už teď se těšíme na další! Ideální dávkování je 1- 2 týdně!

Více informací o fitness centru BodyBody hledejte na www.bodybody.cz.

Související články:

Hair care: Top 5 pečujících produktů
8 nejbláznivějších tetování celebrit
6 tipů pro dokonalý styl