Najděte svoji osobní hvězdu!

Najděte svoji osobní hvězdu! Najděte svoji osobní hvězdu! Nová značka na trhu se šperky dováží pečlivě vybrané skvosty až ze Spojených států. Každý kousek je jedinečný a zvýrazňuje osobnost ženy, která jej nosí. Mezi nabízenými doplňky na stránkách www.lyra-sperky.cz nechybí originální šperky pro ty, které chtějí vykročit z šedého davu, ale ani elegantnější kousky jemně podtrhující ženskost své nositelky. Protože Lyra ví, že každá žena si zaslouží být obdivovaná.
Najděte svoji osobní hvězdu!
{loadposition breadcrumb}

Najděte svoji osobní hvězdu!

Nová značka na trhu se šperky dováží pečlivě vybrané skvosty až ze Spojených států. Každý kousek je jedinečný a zvýrazňuje osobnost ženy, která jej nosí. Mezi nabízenými doplňky na stránkách www.lyra-sperky.cz nechybí originální šperky pro ty, které chtějí vykročit z šedého davu, ale ani elegantnější kousky jemně podtrhující ženskost své nositelky. Protože Lyra ví, že každá žena si zaslouží být obdivovaná.

Tento článek je propagací značky LYRA. Redakce není zodpovědná za jeho obsah.

Nyní se Vám Lyra rozhodla udělat radost a rozdává dárky už před Vánocemi!
Eshop Lyra nabízí unikátní šperky z USA, které pro Vás pečlivě vybíráme pro jejich výjimečnost a skvělou kvalitu za příjemnou cenu.

Pokud hledáte jemný šperk pro běžné nošení, v eshopu Lyra si zajisté vyberete svoji osobní hvězdu, která Vám bude prozařovat každý pracovní i odpočinkový den. Na plesy a významné události se hodí výraznější šperky, které na sebe strhnou pozornost a lichotky.
V eshopu Lyra si vyberete krásné náušnice na vyšperkování oblíbeného outfitu, i výrazný náhrdelník, kterým ukážete, že jdete s módními trendy.

V naší soutěži můžete vyhrát tři páry krásných náušnic se zirkony ve dvou různých barvách. Šťastné výherkyně si budou moci vybrat mezi zářivou čirou a ohnivou červeno-růžovou. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:
Kolik prstenů s růžovým kamenem v současné době eshop Lyra nabízí?

a.10

b.17

c.25

Odpovězte správně na soutěžní otázku zde a dát link: http://goo.gl/forms/c48VUEOAmU

Snimek_obrazovky_2014-12-02_v_14.33.40

 Více informací najdete na http://www.lyra-sperky.cz/

Odesláním formuláře souhlasíte se všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.


sledujte nás na instagramu