6 největších módních omylů současnosti

6 největších módních omylů současnosti 6 největších módních omylů současnosti Už nikdy víc!
6 největších módních omylů současnosti
{loadposition breadcrumb}

6 největších módních omylů současnosti

Už nikdy víc!

Není potřeba dodržovat nejnovější trendy, které ve světových metropolích představují návrháři každou sezónu. Nutné je ale hlídat základní pravidla, která nás provedou každodenním rozhodováním co na sebe a pomůžou nám během chvilky vymyslet ideální look.

A kdo nám s tím poradí?

Na pomoc jsme si vzali Filipa Vaňka z Fashion Days, konzultanta jednoho z největších e-shopů s luxusní módou, který se s námi rozhodl projít naše nejčastější omyly bod po bodu!

1. Jedna barva doplňků

Každý detail musí ladit se základními kousky, ale rozhodně ne barevně. Ba naopak vsaďte na hravé barvy doplňků v různých odstínech a místo stereotypu v podobě základní dvojice kabelka a boty, vsaďte na to aby vzájemně ladila taška s kabátem a boty s kalhotami!

2. Sportovní bunda

Máte krásné šaty, líčení i účes a zabijete celý look zimní bundou? NE! Investujte do elegantního kabátu, který si zamilujete nejen k šatům už navěky.

Snimek_obrazovky_2014-12-05_v_12.23.12

3. Nevhodná kabelka

K šatům na večer patří psaníčko nebo mini kabelka, do práce vsaďte na maxi kusy!

4. Extra mix

Spousta barev, motivů, kamínků a dalších ozdob? Všeho moc škodí a výsledek nebude vůbec vypadat hezky. Pokud máte jeden druh oblečení či doplňku velmi výrazný, volte ty ostatní již jednoduché, aby se zbytečně netříštily.

Snimek_obrazovky_2014-12-05_v_12.22.48

5. Black&White

V jednoduchosti je sice síla, ale... Pokud zvolíte bílé kalhoty, sáhněte i po dalším oblečení a doplňcích ve světlých barvách. Naopak, pokud volíte tmavé kalhoty, i zbytek outfitu by měl být v tmavších odstínech.

6. Legíny

Ne, ne, ne... Oblečení, které je ideálním jedině do fitka nebo na doma místo kalhot prostě na běžné nošení nepatří. Jediným povoleným kouskem jsou kožené legíny s oversized svetrem nebo dlouhou tunikou. A s páskem samozřejmě!

Související články:

FASHION TRENDY: Obujte se na zimu!
10 věcí, které nesmí chybět v kosmetické taštičce
Joy TIP: Svíčky, které milujeme