Nejlepší kalendář na příští rok? Campari s Evou Green

Nejlepší kalendář na příští rok? Campari s Evou Green Nejlepší kalendář na příští rok? Campari s Evou Green Prostě nádhera!
Nejlepší kalendář na příští rok? Campari s Evou Green
{loadposition breadcrumb}

Nejlepší kalendář na příští rok? Campari s Evou Green

Prostě nádhera!

Další ze série kalendářů značky Campari je tady a s ním i Eva Green! Na dvanácti stranách velkoformátového kalendáře s názvem Mytologie Mixologie herečka s francouzskými kořeny představuje nejoblíbenější Campari koktejly.

Okouzlující herečka na fotkách obléká modely Vivienne Westwood, Versace nebo Christiana Louboutina a charakterituje tak i eleganci a kult značky Campari.

A jak celé focení popisuje sama Eva Green: “Pro mě byl tento projekt víc, než jen pouhé tvoření kalendáře. Bylo to především o vyprávění řady příběhů kreativním a nápaditým způsobem – a přesně to se nám podařilo. Tento rok jsou vybrané příběhy blízko srdci Campari a o to víc si vážím toho, že mohu být jejich součástí. Kalendář 2015 je důkaz, že Campari má jako značka ve světě své pevné místo.“

Celý kalendář, který vychází pouze v 9 999 kopiích, nebude na prodej ale díky soutěži na našem facebooku může být váš! I s originálním podpisem slavné herečky.

Snimek_obrazovky_2014-12-19_v_12.57.33

Související články:

Seznamte se: Nejkrásnější ženou světa se stává...
Musíte slyšet: Náš vánoční playlist
20 věcí, které z každého muže udělají pana Božského
sledujte nás na instagramu