Last minute dárky: Knihy, knihy, knihy

Last minute dárky: Knihy, knihy, knihy Last minute dárky: Knihy, knihy, knihy Podívejte se na top výběr naší šéfredaktorky Valentiny!
Last minute dárky: Knihy, knihy, knihy
{loadposition breadcrumb}

Last minute dárky: Knihy, knihy, knihy

Podívejte se na top výběr naší šéfredaktorky Valentiny!

Taky Vánoce a dárky jednoduše milujete? Pro nás je nakupování i balení prostě požitek a i když kvůli přípravám dalšího čísla časopisu JOY nestíháme na maximum, zapomenout na alespoň malinkou drobnost pro své blízké prostě neumíme. Na nákupy vyrážíme teprve teď! A kam? No přece do knihkupectví.

Jaké tituly máme na svém nákupním seznamu? Inspirujte se seznamem Valentiny, která vám dá tipy na nejlepší kousky pro maminku, tatínka, bráchu i ségru, nebo babičku a dědu!

Bear Grylls - Příběhy skutečné odvahy

Kniha, která zaujme regulérně celou rodinu nesmí chybět ve sbírce nikomu! A co o ní říkají sami vydavatelé? "Bear ve své nové knize líčí strhující příběhy dobrodruhů, průzkumníků, vojáků, špionů i obyčejných lidí, kteří se odmítli vzdát i v těch nejzoufalejších situacích – příběhy, které ho inspirují po celý život. U některých vám přeběhne mráz po zádech, u jiných vám naskočí husí kůže po celém těle – přežití nebylo nikdy procházkou růžovým sadem. Všechny se však vyznačují dojemnou statečností, nezlomnou houževnatostí tváří v tvář smrti a mimořádnou psychickou odolností mužů a žen, kteří měli jedno společné – skutečnou odvahu."

Snimek_obrazovky_2014-12-23_v_17.06.23

Julia Childová, Louisette Bertholleová, Simone Becková - Umění francouzské kuchyně

Kdo by nemiloval Francii! A jídlo... Spojte tyhle dvě dokonalosti k sobě a vznikne kniha. 

Snimek_obrazovky_2014-12-23_v_17.10.46

Anne Berest, Audrey Diwan, Caroline de Maigret, Sophie Mas – Jak se stát Pařížankou

Že Val Francii prostě miluje, je vidět na každém jejím kroku a proto není divu, že titul jak se naučit žít životní styl Pařížek koupila nejen mamince a babičce, ale jeden kousek ukořistila i sama pro sebe!

Snimek_obrazovky_2014-12-23_v_17.14.06

Související články:

Musíte slyšet: Náš vánoční playlist
Musíte vidět: Nejdokonalejší vánoční večeře
Musíte vidět: 6 nejlepších vánočních filmů