5 romantických gest, které bude milovat

5 romantických gest, které bude milovat 5 romantických gest, které bude milovat Udělejte mu radost!
5 romantických gest, které bude milovat
{loadposition breadcrumb}

5 romantických gest, které bude milovat

Udělejte mu radost!

Vytáhnou občas z rukávu malé eso a udělat své drahé polovičce jednoduše radost se vyplácí. Kromě vyžehlení malých problémů tak přece dokazujete, že vám na druhém opravdu záleží. Čím ale potěšit duši každého drsňáka?

Inspirujte se naším výběrem!

1. Něco k snědku. Ať už ho překvapíte dokonalou snídaní, nebo domácím dezertem, získáte u něj rozhodně velké uznání. Vždyť přece láska prochází žaludkem.

2. Pozvěte ho do kina / na drink / na dovolenou. Není přece podmínkou aby za všechno platil jen on. Vytáhněte ho mezi lidi a až se rozhodnete vejít do baru, objednejte mu rovnou u vchodu jeho oblíbený drink.

3. Žena opravářka! Čekat s každou prasklou žárovkou na jeho pomoc přece není nutné. Zahrajte si na kutila Tima a s nářadím vyrazte do akce!

4. Oblíbený playlist. To, že denně vybíráte, jaká hudba bude z repráků v bytě hrát právě vy, vyměňte za playlist, který bude milovat on. Adele, Beyoncé nebo Nicki Minaj prostě na chvíli vystřídá Pink Floyd, Nirvana nebo třeba Rolling Stones.  

5. Cool rande. Žádná romantická večeře a pozvání do divadla. Zkuste ho vzít na fotbal, hokej nebo baseball, vyrazte si zastřílet na laser game nebo třeba jen na hamburger a tuplák piva.

2009_the_ugly_truth_031

Související články:

8 typů mužů, které potkáte na každém večírku
5 důkazů, že jste mu dobrou partnerkou
8 věcí, které jste nevěděli o Lásce nebeské
sledujte nás na instagramu