12 věcí, které můžete dělat jen s člověkem, kterého milujete

12 věcí, které můžete dělat jen s člověkem, kterého milujete 12 věcí, které můžete dělat jen s člověkem, kterého milujete Je to tak a ne jinak!
12 věcí, které můžete dělat jen s člověkem, kterého milujete
{loadposition breadcrumb}

12 věcí, které můžete dělat jen s člověkem, kterého milujete

Je to tak a ne jinak!

1. Být sama sebou! Láska bez výhrad je ta nejhezčí věc na světě a kromě pocitu bezmezného štěstí přináší i možnost ukázat vedle svých silných stránek i slabiny, které bude druhý chápat, ne kritizovat.

2. Sportovat a spotit se... Vaše druhé já nemusí vidět jen dokonalou postavu ale i dřinu, která je na cestě k úspěchu prostě nutná.

3. Tančit a smát se jako blázen na každém večírku. Zatímco ve snaze někoho zaujmout kombinujete při tanci jen šest sexy póz, jakmile cítíte náklonnost svého protějšku, proměníte se za zvuků Jacksonova Thrilleru klidně v zombie zrůdu. 

4. Plakat. Ať už vás rozbrečí romantický film nebo ostrá hádka se šéfem, za pár slz se na vás nikdo zlobit nebude. A dokonce přijde i objetí.

5. Kontrolovat stav své pleti ve zvětšovacím zrcátku. No jen řekněte... Vážně byste tohle dělali před každým?

6. Stoupnout si na váhu. I když se pravidelně obhajujeme iluzí, že je to jen číslo, na ulici to číslo rozhodně jen tak nevykřikujeme.

7. Jíst, jíst, jíst. Už jste někdy na prvním rande zkoušeli jíst drůbež v restauraci rukama? Láska vám dodá seběvědomí a i když je jíst kuře rukama podle etikety v pořádku, my si na to troufneme jenom s pocitem, že nás nikdo neodsoudí. 

jidlo

8. Zpívat! Kdo jiný může slyšet náš koupelnový koncert než láska našeho srdce.

9. Být prostě nemocná. I když občas sedne nemoc na každého jedině s pocitem pochopení druhého se nebojíme celý den naříkat s červeným nosem, oteklým obličejem a kašlem, který způsobuje drobné zemětřesení. 

10. Uklízet klidně nahá. Upřímně? Kdo by se za tohle mohl zlobit.

11. Udělat chybu! V práci, mezi kamarádkami, v rodině nebo třeba na stadionu...   

12. Opít se! Pohled na zničenou tvář, která se v 5 ráno připlazí domů, zvládne jen málokdo. A když místo opovržení přinese colu a zachrání vás rychlým fast foodem, miluje vás od hlavy až k patě.

Související články:

5 romantických gest, které bude milovat
8 typů mužů, které potkáte na každém večírku
5 důkazů, že jste mu dobrou partnerkou