Reklama

10 věcí, které dělají šťastní lidé prostě jinak

10 věcí, které dělají šťastní lidé prostě jinak 10 věcí, které dělají šťastní lidé prostě jinak Inspirujte se a přičarujte si auru štěstí i vy!
10 věcí, které dělají šťastní lidé prostě jinak
{loadposition breadcrumb}

10 věcí, které dělají šťastní lidé prostě jinak

Inspirujte se a přičarujte si auru štěstí i vy!

Štěstí a úsměv na tváři nepatří mezi vrozené vlastnosti a udržovat je tak stále aktivní vyžaduje nějaké usilí. Jak ale přilákat pozitivní energii na svoji stranu?

Inspirujte se přímo u zdroje a okopírujte postupy lidí, kteří jako by měli úsměv na tváři přilepený.

1. Stop sobeckosti. Závidět druhým úspěchy je k ničemu. Přestaňte se porovnávat s ostatními a poznejte svou vlastní cenu. Své okolí se naučte podporovat a z každé životní výhry, která ho potká, jeho radost sdílejte.

2. Znají vděčnosti. Šťastní lidé umí vyjmenovat nejen věci, kterých si váží ve svém životě, ale i vlastnosti, které mají rádi sami na sobě. Posaďte se na chvíli a přemýšlejte, jestli to dokážete taky.

3. zvládají se pohnout z místa. I v dobách temna existuje někde světlo. Nesnažte se ale litovat, ale udělejte všechno proto, aby se okolnosti změnily v pozitivním směru. 

4. K čemu pomlouvat? Pokud je vaší největší radostí hledat špínu v životech druhých, zameťte si před vlastním prahem! Drby do vašho světa nic šťastného nepřinesou.

5. Umí říkat pravdu. Není potřeba chodit do fitka, když vás to nebaví. Není nutné jíst na návštěvě jídlo, které nemáte rádi, jen ze slušnosti. Není potřeba navštěvovat bar, kde se necítíte dobře. Stačí jen vyzkoušet alternativu.

6. Milují své přátele. Být pozitivní znamená umět rozdávat spokojenost dál lidem kolem sebe. A sdílet radost znamená prostě štěstí.

7. Tancují, zpívají, malují. Máte chuť začít si prozpěvovat třeba v autobuse, chcete tancovat v dešti, nutně potřebujete smutně vyhlížejícímu člověku v baru poslat po číšníkovi obrázek? Tak do toho!

8. Znají svojí cenu. Pochopit a mít rád sám sebe je v životě největší krok, který můžete udělat. 

great-sexpections-05-1024

9. Není potřeba brát všechno tak vážně. Že vás odmítl váš objev v baru pozvat na skleničku, že jste pokazili nedělní oběd, že jste zapomněli včas odevzdat výroční zprávu? No a co... Zboří se snad svět?

10. Učí se z minulosti, plánují budoucnost, ale umí si užívat současnost! A k tomu prostě není co dodat.

Související články:

Čínský horoskop: Co nám přinese rok 2015, rok dřevěné kozy?
10 novoročních předsevzetí pro každého
10 tajemství, jak vybudovat silný a dlouhodobý vztah
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama