8 dokonalých pocitů, které vás poblázní v první fázi randění

8 dokonalých pocitů, které vás poblázní v první fázi randění 8 dokonalých pocitů, které vás poblázní v první fázi randění Láska je mocná čarodějka! Říká se to tak, ne?
8 dokonalých pocitů, které vás poblázní v první fázi randění
{loadposition breadcrumb}

8 dokonalých pocitů, které vás poblázní v první fázi randění

Láska je mocná čarodějka! Říká se to tak, ne?

1. Zvládnu všechno na světě! No jasně, od zkouškového ve škole, až po záchranu malého koťátka z hořícího domu. OK, OK, možná trochu přeháníme, ale uznejte, že s pocitem, že vás někdo miluje, se vaše tělo i mysl proměňuje v malého superhrdinu.

2. Všechny ty romantické songy... Pocit, že jsou najednou všechno napsané přímo pro vás, nejde uhlídat.

3. Volá, volá, už mi zase volá! Telefonáty plné sladkých slov jsou prostě k nezaplacení a co teprv když vám pošle zamilovanou SMS na dobré ráno.

4. Všechno je najednou tak zajímavé. No ne! Nemyslíme zrovna dokumenty o objevu nového živočišného druhu, ale ty jeho historky... Jak cestoval po celé Asii, jak miluje filmy Wese Andersona, jakou má barvu kartáčku... Oooh!

ariel

5. Jsem dokonalost sama. Ať už máte sebe sami rádi jakkoliv, s pocitem jistoty, který vám dodává věta "sluší ti to", máte pocit vítězství v Miss World.

6. Ha, ha, ha! Ten smích a nekonečná radost prostě nejdou zastavit... No vážně.

7. K čemu jsou detaily... Zatímco teď je jeho chorobná potřeba cvakat propiskou legrační úchylka, za půl roku se promění v počátek dramatické hádky. Ale teď se tím přece nebudu stresovat!

8. Čím bych mu tak udělala radost! Tenhle pocit si nechce navěky zarůst pod kůži, dělat radost druhým se nevyplácí jen první týdny vztahu. Hodit se bude celý život.


Související články:

5 romantických gest, které bude milovat
8 typů mužů, které potkáte na každém večírku
LOVE: 8 fází nového vztahu
sledujte nás na instagramu