10 důkazů, že randíte s opravdovým mužem

10 důkazů, že randíte s opravdovým mužem 10 důkazů, že randíte s opravdovým mužem Tak schválně...
10 důkazů, že randíte s opravdovým mužem
{loadposition breadcrumb}

10 důkazů, že randíte s opravdovým mužem

Tak schválně...

Vybrat mezi záplavou vyumělkovaných princátek a zarostlých dřevorubců opravdového chlapa dneska není nic jednoduchého. Dokonalý muž ale není jen přitažlivý navenek, musíme přece obdivovat hlavně jeho charakterové vlastnosti.

Jaké rysy z chlapů dělají opravdové MUŽE? My máme jasno...

1. Podrží dveře, pomůže vám obléknout kabát, nemlaská, nekouše si nehty, prostě a jednoduše ovládá základy etikety na výbornou.

2. Buduje svou kariéru. Zapomeňte na hospodského povaleče, který si stěžuje na nespravedlnost světa a málo peněz. Váš Božský má kariérní sny, kterých se nehodlá vzdát.

3. Čte. Není potřeba aby měl přečtenou celou Národní knihovnu od A do Z, základní přehled by ale mít měl a jestli mezi jeho největší čtenářský triumf patří Kytice, kterou četl z donucení přelouskal v maturitním ročníku, není něco v pořádku. 

4. Když vás chce vidět, zařídí si to. Vztahové teorie o tom, že když napíše až za týden, budete z něj na větvi, prostě odmítá. A pokud v vám chová upřímné city, udělá všechno pro to, ybs vámi opravdu mohl být. Počká na vás před školou nebo prací, jakoby náhodou se objeví na večírku, kam se mu původně příliš nechtělo.

5. Ví, co znamená péče! Ne, nelakuje si nehty a nepoužívá řasenku, ale rozhodně navštěvuje kadeřníka, voní se a umí zacházet s nůžkami na nehty.

6. Vyzná se! Všude... Nejde jen o to, aby se v posteli uspokojil sám, není sobec a tak si každé číslo s ním užíváte na maximum i vy.

7. Miluje svojí rodinu. Vždyť to znáte, křivdy které si muž nese ze vztahu s rodinou do svého partnerského vztahu na povrch dříve nebo později vyplavou. Pan Božský umí ale problémy řešit a tak i když se v minulosti neshody objevily, vyřešeny byly už dávno.

8. Je sám k sobě upřímný. Nenalhává si, že je dokonalost sama, zná ale svoje klady a dokáže je maximálně předvádět.

9. Je na vás hrdý. Není to jen vaše hezká tvář, kterou se chlubí svým přátelům, jeho obdiv ale patří třeba i vaší kariéře.

10. Není to dítě ze školky, princ z pohádky ani ďábel z pekla. Je prostě muž. Muž který nehledá hodnou holku, ale skvělou ženu se kterou bude moci sdílet nejen své kvality, ale nebude se bát ukázat ani případné slabiny. Dá jí pocit bezpečí a jistoty a to samé bude potřebovat cítit nazpátek. No neberte ho!

Související články:

10 věcí, které dělají šťastní lidé prostě jinak
12 věcí, které můžete dělat jen s člověkem, kterého milujete
5 romantických gest, které bude milovat
sledujte nás na instagramu