6 důkazů, že vás vysoká na reálný život NEpřipraví

6 důkazů, že vás vysoká na reálný život NEpřipraví 6 důkazů, že vás vysoká na reálný život NEpřipraví K čemu to všechno...
6 důkazů, že vás vysoká na reálný život NEpřipraví
{loadposition breadcrumb}

6 důkazů, že vás vysoká na reálný život NEpřipraví

K čemu to všechno...

1. Tak jak si to naplánuju? Zatímco si při studiu naplánujete rozvrh, který vám zaplní dva dny v týdnu se začátkem nejdřív v 11 hodin (a to nemluvíme o nekonečných možnostech kdy se přes den třeba najíst), do práce se musí vstávat každý den nejlépe v sedm a to sakra pravidelně, na jídlo se občas zapomene a to si zkuste jednou přijít s kocovinou...

2. Zkusím tohle a taky tamto... Zatímco se při studiu můžete posouvat z jedné brigády na druhou stejně rychle, jako měnit lásky svého života, s podpisem smlouvy končí legrace. Nakonec jste rádi, že máte čas na to si ráno umýt hlavu a rande?! Hahaha, naposledy v srpnu minulého roku myslím.

3. Máte za jedna! Na ocenění vašich snah si moc nezvykejte. Jestli jste nadšený sběratel dobrých známek v práci by vás mohlo dostihnout velké zklamání. Kolikrát si myslíte, že vás tam někdo pochválí? Dvakrát do roka? Ale vlastně žádný strach, když něco pos****e mluvit o tom bude určitě celá firma.

4. Pozdní příchody?! "Novák, už zase," řekne s úšklebkem profesor, když už po desáté v měsíci zmeškáte ranní vlak a na seminář se dostanete o půl hodinky později. "Novák, zítra už nechoďte,"řekne šéf, když se vám historka s vlakem stane podesáté v práci.

5. Prázdniny sem, prázdniny tam, prázdniny všude, kam se podívám. No a v práci maximálně 5 týdnů dovolené a když se odečte týden na vánoční svátky, 14 dní na dovolenou v létě a dva týdny v březnu na cestu na hory, stačí se už jenom modlit, že za celý rok nebude nikdy státní svátek ve čtvrtek, protože na prodloužený víkend můžete s vyplácanou dovolenou klidně zapomenout.

tumblr_inline_mrffs2RHLt1qz4rgp

6. Zařiď si prosím živnostenský list! Je čas na podání daňového přiznání. Už si zaplatil elektřinu? No, ve škole vás to nenaučí a tak se připravte, že u zařizování dospělého života budete i s pěti tituly prostě vždycky za blbce, který o realitě všedního dne ví jen velkolepé NIC.

Související články:

10 věcí, které vás po rozchodu postaví znovu na nohy
15 důvodů, proč říct nejlepší kamarádce, jak jí máte ráda
10 věcí, které dělají šťastní lidé prostě jinak
sledujte nás na instagramu