Reklama

6 důkazů, že vás vysoká na reálný život NEpřipraví

6 důkazů, že vás vysoká na reálný život NEpřipraví 6 důkazů, že vás vysoká na reálný život NEpřipraví K čemu to všechno...
6 důkazů, že vás vysoká na reálný život NEpřipraví
{loadposition breadcrumb}

6 důkazů, že vás vysoká na reálný život NEpřipraví

K čemu to všechno...

1. Tak jak si to naplánuju? Zatímco si při studiu naplánujete rozvrh, který vám zaplní dva dny v týdnu se začátkem nejdřív v 11 hodin (a to nemluvíme o nekonečných možnostech kdy se přes den třeba najíst), do práce se musí vstávat každý den nejlépe v sedm a to sakra pravidelně, na jídlo se občas zapomene a to si zkuste jednou přijít s kocovinou...

2. Zkusím tohle a taky tamto... Zatímco se při studiu můžete posouvat z jedné brigády na druhou stejně rychle, jako měnit lásky svého života, s podpisem smlouvy končí legrace. Nakonec jste rádi, že máte čas na to si ráno umýt hlavu a rande?! Hahaha, naposledy v srpnu minulého roku myslím.

3. Máte za jedna! Na ocenění vašich snah si moc nezvykejte. Jestli jste nadšený sběratel dobrých známek v práci by vás mohlo dostihnout velké zklamání. Kolikrát si myslíte, že vás tam někdo pochválí? Dvakrát do roka? Ale vlastně žádný strach, když něco pos****e mluvit o tom bude určitě celá firma.

4. Pozdní příchody?! "Novák, už zase," řekne s úšklebkem profesor, když už po desáté v měsíci zmeškáte ranní vlak a na seminář se dostanete o půl hodinky později. "Novák, zítra už nechoďte,"řekne šéf, když se vám historka s vlakem stane podesáté v práci.

5. Prázdniny sem, prázdniny tam, prázdniny všude, kam se podívám. No a v práci maximálně 5 týdnů dovolené a když se odečte týden na vánoční svátky, 14 dní na dovolenou v létě a dva týdny v březnu na cestu na hory, stačí se už jenom modlit, že za celý rok nebude nikdy státní svátek ve čtvrtek, protože na prodloužený víkend můžete s vyplácanou dovolenou klidně zapomenout.

tumblr_inline_mrffs2RHLt1qz4rgp

6. Zařiď si prosím živnostenský list! Je čas na podání daňového přiznání. Už si zaplatil elektřinu? No, ve škole vás to nenaučí a tak se připravte, že u zařizování dospělého života budete i s pěti tituly prostě vždycky za blbce, který o realitě všedního dne ví jen velkolepé NIC.

Související články:

10 věcí, které vás po rozchodu postaví znovu na nohy
15 důvodů, proč říct nejlepší kamarádce, jak jí máte ráda
10 věcí, které dělají šťastní lidé prostě jinak
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama