6 typů mužů, se kterými se nevyplatí jít na druhé rande

6 typů mužů, se kterými se nevyplatí jít na druhé rande 6 typů mužů, se kterými se nevyplatí jít na druhé rande Nikdy víc!
6 typů mužů, se kterými se nevyplatí jít na druhé rande
{loadposition breadcrumb}

6 typů mužů, se kterými se nevyplatí jít na druhé rande

Nikdy víc!

Randění je prostě zábava! To platí ale jen po boku vhodného nastávajícího, který vás celý večer zahrnuje zábavnými historkami, pozve vás na úžasné místo a na konci vám do tváře vtiskne nezapomenutelný polibek. Ideální! Bohužel se dokonalost ale neopakuje pokaždé a tak se občas přihodí věc, kterou není třeba zažít podruhé...

Se kterými typy mužů se opravdu nevyplatí randící repete? My máme jasno!

Alkoholik

Dát si na schůzce dvě skleničky vína není žádný problém. Alkohol povolí ledy a místo trapných momentů ticha často vykouzlí uvolněnou atmosféru. Že si ale chlapec povídá celý večer víc se svým stopadesátým drinkem, kterému skládá poklony za jeho výbornou chuť i barvu, už ale v pořádku úplně není! Takže NEVER AGAIN!

Extra tvrďák

Nezná slovo cit, láska, rodina ani kompliment. K čemu to, když může celý večer mlčet nebo popisovat počet svých drsných kérek, které schovává pod koženou bundou a slunečními brýlemi.

drsnak

Nekonečný bohém

Není nad to, když se místo rozumné diskuze vede dialog o citátech slavných osobností, alternativních filmových festivalech nebo třeba o nejoblíbenější značce vonných tyčinek. 

Oběť nadpřirozených sil

Celý svět je proti němu, přátelé se proti němu obrátili zády, rodina na něj zanevřela, šéf si na něj zasedl a občas ho sledují mimozemšťané... Aha, no jasně!

Kdyby, chyby

"Kdybych se tehdy nevykašlal na školu, měl bych teď lepší práci. Kdybych měl lepší práci, měl bych víc peněz. Kdybych měl víc peněz, pozval bych tě na večeři, ale... To bohužel nemůžu, takže... Mohla bys to dneska zatáhnout ty?"

Nejsem pro tebe dost dobrý

Potkat krále sebelítosti je vážně zážitek! Dokáže totiž hravě zkombinovat všech 5 předchozích pánů a vytvořit tak dokonalý extrakt všeho nejhoršího. "Nevím co se sebou, přitom kdybych tehdy dodělal školu, všechno mohlo být lepší," říká už u desáté sklenky whiskey. "Všichni na mě zanevřeli a já se tak zavřel do světa knih. Své oblíbené citace jsem si pak nechal vytetovat na záda," dořekl se slzou v oku, oblékl kožený křivák a poprosil, jestli bych mohla dnes zaplatit já.

94b7738349529bea_sad_face.xxxlarge

Související články:

8 dokonalých pocitů, které vás poblázní v první fázi randění
10 důkazů, že randíte s opravdovým mužem
8 bizarních věcí, které jsou na mužích prostě sexy
sledujte nás na instagramu