10 důkazů, že máte vedle sebe toho pravého

10 důkazů, že máte vedle sebe toho pravého 10 důkazů, že máte vedle sebe toho pravého Potkat spřízněnou duši je nádhera a když už se tak stane, držte se jí a už jí nikdy nepouštějte z dohledu.
10 důkazů, že máte vedle sebe toho pravého
{loadposition breadcrumb}

10 důkazů, že máte vedle sebe toho pravého

Potkat spřízněnou duši je nádhera a když už se tak stane, držte se jí a už jí nikdy nepouštějte z dohledu.

Možná to není poznat na první pohled, ale po pár setkáních už jistota stoupá! Je to on...

Které vlastnosti z něj dělají toho "až navěky"? My máme jasno!

1. Rád se s vámi pochlubí! Není nic hezčího, než když o vás mluví před svými kamarády, rodinou, ale klidně i v kavárně před neznámým číšníkem. Jste prostě jeho poklad, který ukazuje celému světu.

2. Dokáže se pro vás obětovat - a vy dokážete to samé udělat pro něj! Jakmile získá skvělou práci v jiném městě, jdete souhlasně s ním! Chcete začít s dietou? Proč by to nezkusil s vámi... 

3. Sdílíte stejné hodnoty. Plánujete dvě děti, malý domek na okraji města a tři kočky a kuchyň v červených odstínech. Panuje mezi vámi prostě všeobecná shoda.

4. Pořád vás dokáže překvapit. Nuda je prostě zabijákem vztahu a jakmile jednou nastoupí na trůn, dolů se jí nikdy nechce. Jak je proto hezké, když vám jen tak koupí kytku, uklidí byt nebo třeba zamluví lístky do kina.  

5. Nesnaží se vás měnit. Znáte vzájemně všechny své slabosti a přesto jeden na druhého koukáte z respektem. Co na tom, že on nechává po bytě všude ponožky, když vy neumíte strávit ani týden bez nových bot. 

sex-carrie-big

6. Plánujete společnou budoucnost. Nemusí jít zrovna o věci za dvacet let, máte ale plány na léto a už víte, kam pojedete za rok na hory.

7. Můžete před ním smrkat, brečet nebo si třeba holit nohy. Ve vašem vztahu neexistuje pocit trapnosti.

8. Respektuje vaše kamarádky. Nemusí s nimi zrovna chodit po obchodech nebo jednou v týdnu na oběd. Ví ale, že jsou vaší součástí a i kdyby se postavil třeba na hlavu, vždycky pro vás budou tou nejdůležitější společností.

9. Miluje svou rodinu a jako doma si připadá i na návštěvě u té vaší. Vztahy s nejbližšími příbuznými hrají důležitou úlohu a většinou vám i tak trochu předpoví budoucnost.

10. Kdy jste se naposledy pohádali? Hádce se občas nevyhne žádný pár, ale proč mít boj na denním pořádku, když oba umíte řešit věci diplomatickou cestou.

Související články:

6 typů mužů, se kterými se nevyplatí jít na druhé rande
10 věcí, kterými si děláme život zbytečně složitější
10 důkazů, že randíte s opravdovým mužem
sledujte nás na instagramu