6 důkazů, že můžete někomu stoprocentně důvěřovat

6 důkazů, že můžete někomu stoprocentně důvěřovat 6 důkazů, že můžete někomu stoprocentně důvěřovat Důvěra je vzácnost, které si musíme vážit.
6 důkazů, že můžete někomu stoprocentně důvěřovat
{loadposition breadcrumb}

6 důkazů, že můžete někomu stoprocentně důvěřovat

Důvěra je vzácnost, které si musíme vážit.

Mít v někom člověka, kterému na sebe můžete prozradit všechno a víte, že u něj každá slabost bude v bezpečí, je prostě nádhera. Svěřit se kamarádce s každou maličkostí je prostě k nezaplacení. Jak ale poznat člověka, který spřízněnou duši jen předstírá od člověka, který je ten pravý?

My máme jasno!

1. Známe se déle než rok. I když rádi potkáváme lidi, u kterých máme pocit, že jsou spolehliví a čestní, přátelství v našich očích prostě prověřuje čas. Jedině s odstupem pár měsíců a let jsme schopni chápat, jestli je tu náš přítel opravdu pro nás a nebo se jen jako BFF tváří.

2. Žádné lhaní. Znáte se opravdu dobře a kam až vaše oko dohlédne, žádnou lež u druhého nevidíte.  

3. Jste tu vzájemně pro sebe. Taky se občas s někým na jediné kávě domlouváte skoro půl roku? Ano! Se spolužákem ze základky, se slečnou, se kterou jsme se potkaly loni na horách, nikdy ale ne se svou nejlepší kamarádkou. Čas na sebe ani hledat nemusíte. Prostě tam vždycky byl a vždycky bude.

4. Respektujete se. Ať už jste v minulosti chtěla držet dietu, zkusit seskok padákem, nebo se rozhodla bojkotovat nadšení z románu 50 odstínů šedi, nikdy se vaše rozhodnutí nestalo bodem sváru. OK, mě se líbí tohle, tobě zase tamto.

5. Ukazuje vám kus sebe. Důvěra se ve většině případů musí sdílet a pokud věříte v někoho vy, musíte mít pocit, že i on důvěřuje vám.

6. Upřímnost občas bolí. Ale je zatraceně potřebná. Kdo jiný než člověk vám nejbližší, by vám měl říct, že chlap, do kterého jste se zamilovala, je jen zadlužený lenoch a rváč a ty tygrované kalhoty vám vážně nesluší?

sex-take-toss

Související články:

10 důkazů, že máte vedle sebe toho pravého
6 typů mužů, se kterými se nevyplatí jít na druhé rande
10 věcí, kterými si děláme život zbytečně složitější
sledujte nás na instagramu