HOT NEWS: H&M rozšiřuje spoluprácí s Davidem Beckhamem

HOT NEWS: H&M rozšiřuje spoluprácí s Davidem Beckhamem HOT NEWS: H&M rozšiřuje spoluprácí s Davidem Beckhamem No, fešák to je! To se musí nechat...

HOT NEWS: H&M rozšiřuje spoluprácí s Davidem Beckhamem

Nahrávání videa ...
No, fešák to je! To se musí nechat...

Po úspěšné řadě spodního prádla Bodywear spolupráce mezi fotbalovou hvězdou Davidem Beckhamem a naším oblíbeným obchodem H&M nekončí, ba naopak. Kromě nové jarní kolekce pánského prádla David představí také svůj osobní výběr nejlepších kousků z řady Modern Essentials collection at H&M a top kousky schová pod label Modern Essentials selected by David Beckham. A proč ne? Aspoň konečně ukáže všem moderním mužům, že styl je prostě dobrá věc, která nemusí být jen součástí celebrit na červeném koberci. Uvidíte, že když doma 3x zopakujete větu: "Ten Beckham je v H&M tak strašně sexy!" za týden má z jeho kolekce doma alespoň jeden kousek. A když už si ho nepořídí sám, aspoň máte tip na dárek na Valentýna.

Málem bychom ale zapomněli. Všechen ten rámus kolem oblečení přenese David i na filmové plátno, tedy alespoň na to na youtube.com. Společně s režisérem Marcem Fosterem představí už 5. března mini snímek, který náladu nové kolekce jen podtrhne! 

Do března času dost, ale do zákulisí natáčení už jen krok. Takže PLAY!

sledujte nás na instagramu