5 fashion aplikací, které musíte mít

5 fashion aplikací, které musíte mít 5 fashion aplikací, které musíte mít Jsou návykové!
5 fashion aplikací, které musíte mít
{loadposition breadcrumb}

5 fashion aplikací, které musíte mít

Jsou návykové!

Jaký je nejoblíbenější doplněk každé správné fashionisty? Ano, jsou to naše milované mobilní telefony, které nedáme z ruky, nikdy! Móda je totiž všude na internetu a my ji rády sledujeme, ať už jsme doma, ve škole nebo na cestě na party. Každých několik vteřin se můžeme inspirovat novými outfity ze všech koutů světa a vědět první o zrození hot novinek. A co k tomu potřebujeme? Přece ty nejlepší appky, díky kterým budeme vždy stylové a v obraze!

I přesto, že je jich spousta na výběr, my jsme pro vás prozkoumaly, které stojí za to. Takže až se budete chtít pochlubit svým novým lookem, poradit s výběrem nebo se prostě pokochat, neváhejte a DOWNLOAD!

Style InCities

Byla jste se ostříhat v úžasném salónu a nebo nakoupit v trendy butiku? Stačí jeden klik, fotka a jste online! Pochlubíte se svým followerům a navíc poradíte, kde to umí nejlíp. NUTNOST!

Polyvore

Aneb, jak hravě sestavit svůj příští outfity. Na Polyvoru najdete ty nejkouzelnější kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku. Budete je chtít všechny!

Snimek_obrazovky_2015-02-02_v_11.57.09

Pose

Nechte se unést barevnými kombinacemi oblíbených módních bloggerů a stylistů! Myslíte si, že na to máte? Stačí se nechat blejsknout a jste tam taky.

Go try it on

Jste zrovna v kabince a nevíte, které ze čtyř sak vám jde líp k očím? Fotka, sdílet a ostatní uživatelé už vám poradí. Je to tak jednoduché!

The Hunt

Tahle aplikace vám pouze pomocí fotky vyhledá každý vysněný kousek. Pamatujete na ty lodičky, co se vám líbily na instagramu? The Hunt ví, kde je sehnat…

Snimek_obrazovky_2015-02-02_v_11.58.20

My už stahujeme, a vy?

Související články:

6 typů tašek, které doma musíte mít
FASHION TRENDY: Obujte se na zimu!
HOT NEWS: H&M rozšiřuje spoluprácí s Davidem Beckhamem