8 věcí, které muži dělají, když jsou zamilovaní

8 věcí, které muži dělají, když jsou zamilovaní 8 věcí, které muži dělají, když jsou zamilovaní No vážně! Jen je zkuste pozorovat...
8 věcí, které muži dělají, když jsou zamilovaní
{loadposition breadcrumb}

8 věcí, které muži dělají, když jsou zamilovaní

No vážně! Jen je zkuste pozorovat...

Když se zamilujeme my holky, máme tak nějak potřebu, vykřičet to celému světu. Kromě nejlepší kamarádky to tak hned ví i všichni z práce, novinky hlásíme klidně i v posilovně a po půlnoci už se chlubíme třeba někde na baru. Prostě když už, tak už. Muži o svých citech, ale na rozdíl od nás příliš nemluví a jestli si myslíte, že jejich nejlepší historka před kluky v baru je ta, že konečně potkali vás, lásku svého života, tak se opravdu zásadně mýlíte.

Když už ale pánové o své zamilovanosti nenechají mluvit svou pusu, často nechají promlouvat tělo. Podívejte se společně s námi na 8 proměn zamilovaného muže a odhalte, jestli je i ten, který se v poslední době tak často objevuje právě po vašem boku, zamilovaný jako malý kluk až po uši... 

1. Rozdělí se. Zatímco by si za normálních okolností dal česnečku a půlkilový steak jednoduše sám, najednou myslí na to, že česnek je zabijákem polibků a půl kilový steak musí objednat taky vám. No a pak vás samozřejmě pozve ještě třeba na zmrzlinu... No jo a klidně i v lednu!

2. Nechá se rozmazlovat. Položit pleťovou masku před kamaráda znamená jeho výsměch, zamilovaný jedinec si od vás ale nechá klidně i nalakovat nehty. 

3. Tak trochu se zblázní! Tancuje, zpívá, poskakuje, usmívá se i když není čemu...

4. Začne skládat komplimenty. "Tobě to ale sluší! Máš hezké oči, uši, pusu, nos... Líbí se mi tvoje šaty, boty, kabelka, řetízek..."

kompliment

5. Začne na sebe vytahovat věci z dětství. Když je muž zamilovaný, cítí se vedle vás dobře a často tak říká věci, které by nikomu jinému neřekl ani po dvaceti drincích v baru pod stolem. Nesmějte se mu a ukažte mu pořádnou porci pochopení ať už na sebe prozradí cokoliv.

6. Prohlíží si vás! A dlouho, dlouho, dlouho...

7. Začne vás všem představovat. Najednou znáte jeho nejlepší kamarády, bratra, sestru, maminku, babičku, tetičku...

8. Nevidí na vás chyby. My jsme ve stresu z malého nosu, velkých uší, krátkých nohou a dlouhých vlasů. Oni vidí jen krásný nos, roztomilé uši, sexy nohy a nejkrásnější vlasy.

Související články:

50 odstínů šedi: Odhalte sexy soundtrack k sexy filmu
12 drobností, které muži (většinou) milují na ženách
10 důkazů, že máte vedle sebe toho pravého
sledujte nás na instagramu