Douglas Beauty Street: Nechte si poradit a buďte krásná!

Douglas Beauty Street: Nechte si poradit a buďte krásná! Douglas Beauty Street: Nechte si poradit a buďte krásná! Splňte si sen a nechte o sebe pečovat odborníky.
Douglas Beauty Street: Nechte si poradit a buďte krásná!
{loadposition breadcrumb}

Douglas Beauty Street: Nechte si poradit a buďte krásná!

Splňte si sen a nechte o sebe pečovat odborníky.

Parfumerie Douglas vás zve do ráje! 

V obchodních centrech (mimo prostory parfumerií) budeme líčit na 8 až 16 křeslech od 11 ráno do 8 večer. Pro každou zákaznici je vyhrazeno celých 60 minut, kdy se nechá hýčkat štětci Make-up Artistů ve spolupráci s luxusními značkami Collistar, Clinique, Clarins, Estée Lauder a Lancôme a stylingovými produkty značky Toni&Guy Hair Meet Wardrobe.

Pojďte do toho...

Najděte si čas sama na sebe a svěřte se do rukou make-up artistů parfumerie Douglas. Kromě líčení vás zdarma ve vašem městě čeká i doporučení péče přímo pro váš typ pleti. A co dál? Za jakoukoliv útratu ze nejlepší produty, které pro vás budou speciálně připraveny, se můžete těšit navíc i na vlasový styling od kadeřníků Toni&Guy a miniaturu šamponu Douglas Hair Ultimate Shine (30 ml) a další bonusy v podobě zajímavých slev. Celou proměnu si pak můžete nechat zvěčnit ve stylové Douglas „fotobudce“. Fotka se pro vás hned vytiskne a vy si jí můžete odnést domů. 

Beauty Street si prostě nesmíte nechat ujít!

Zamluvit své místo u našich šikovných Make-Up Artistů můžete pohodlně přes rezervační systém www.rezervace.douglas.cz, na telefonu a mailu vybrané parfumerie Douglas či osobně přímo na Beauty Street u hostesky. Na vybraných termínech se o vás bude starat i Douglas National Make-Up Artist Filip Novák.

My už se nemůžeme dočkat! A co vy, už máte rezervaci?

Vizual_se_vsemi_centry_BS_FCB

Související články:

6 tipů, jak bojovat s jarní únavou
Staňte se tváří kolekce Marca Jacobse! Víme jak!
Lip Art: Disney make-up, který musíte vyzkoušet
sledujte nás na instagramu