Padesát odstínů šedi: Premiéra za okamžik! Rozdáváme lístky!

Padesát odstínů šedi: Premiéra za okamžik! Rozdáváme lístky! Padesát odstínů šedi: Premiéra za okamžik! Rozdáváme lístky! Když celý svět pobláznila trilogie E. L. James Padesát odstínů šedi, cesta příběhu na stříbrné plátno byla už jen otázkou času! A tak tu máme premiéru!
Padesát odstínů šedi: Premiéra za okamžik! Rozdáváme lístky!
{loadposition breadcrumb}

Užijte si všechny podrobnosti o filmu před velkou premiérou.

Když celý svět pobláznila trilogie E. L. James Padesát odstínů šedi, cesta příběhu na stříbrné plátno byla už jen otázkou času! A tak tu máme premiéru!

Nenechte si ujít snímek o šedé myšce Anastasii, které poblázní hlavu sebevědomý podnikatel Christian Grey. Je tajemný a i když se A. snaží naznačit všechno o svých postelových preferencích, není mu možné odolat. Těšte se na příběh plný vášně, touhy a erotiky.

V hlavních rolích se představí nenápadná Dakota Johnson a sexy Jamie Dornan a na rozhovory s nimi i na zákulisní informace z natáčení se můžete těšit už 12. února. Březnová JOY bude totiž Padesáti odstínů jednoduše plná a vy se máte opravdu na co těšit.

A jestli ještě nemáte lístky do kina, nemusíte se bát. Máme jich pro vás pár schovaných.

Vyhrát 2 vstupenky, platné od premiéry až do 30. 4., do kin Cinestar může hned 15 z vás! Stačí jen správně odpovědět na jednoduchou otázku! Tak hodně štěstí! => http://1url.cz/gfZG

Podívejte se na trailer: