Stylový společník na každý den

Stylový společník na každý den Stylový společník na každý den Láska na první nastartování! Vyhrajte skútr, který budete milovat
Stylový společník na každý den
{loadposition breadcrumb}

Láska na první nastartování! Vyhrajte skútr, který budete milovat

Zkuste štěstí! Tenhle fešák může být jen váš.

Skútr Honda SH Mode 125 je připraven na skutečný život a umí čelit všem nástrahám všedního dne. Hravě se dostane skrz dokonale ucpané silnice, ušetříte s ním na čerpacích stanicích, které díky spotřebě 2 litrů na 100 kilometrů  navštívíte jen sem tam, a díky velkým kolům si snadno poradí i s měnícím se povrchem vozovky.

Dokonalý styl

Elegantní křivky, ladné linie a propracované detaily skútru SH Mode 125 udělají dojem na první pohled a vy se tak můžete těšit na záplavu obdivných pohledů. Vzhled je ale jen začátek. Nízká výška sedla a prostorná plocha pro nohy je zárukou snadné a pohodlné jízdy. Po zvednutí sedla se objeví velký uzamykatelný úložný prostor, do kterého hravě schováte kabelku, helmu i další důležité maličkosti, které potřebujete. Dokonale vyřešený je i vkusný přístrojový panel. Zprostředkuje vám všechny důležité informace a vy se tak můžete ještě lépe soustředit na cestu před sebou.

A jaká je jediná podmínka jeho řízení? Postačuje Vám řidičský průkaz na osobní automobil skupiny B.

Tak teď už ho jen vyhrát a s elegantním designem i výkonem šampionů vyrazit do nového světa, který vám ze skútru Honda SH Mode 125 bude ležet u nohou.

Technické údaje si můžete přečíst ZDE.

20672_SH_Mode_125_Scooter_2014_014_AdditionalFile

sledujte nás na instagramu