12 věcí, které byste měla v životě zkusit aspoň jednou

12 věcí, které byste měla v životě zkusit aspoň jednou 12 věcí, které byste měla v životě zkusit aspoň jednou Jdete do toho?!
12 věcí, které byste měla v životě zkusit aspoň jednou
{loadposition breadcrumb}

12 věcí, které byste měla v životě zkusit aspoň jednou

Jdete do toho?!

Na světě snad neexistuje člověk, který by si nepřál užívat si života na plný pecky, no a protože tenhle sen máme, sestavily jsme si seznam věcí, který nám k jeho splnění jednoduše pomůže. Vyzkoušet se má v životě přece všechno, ne?

Tak startujeme!

1. Zaplavat si nahá! V bazénu, v řece nebo klidně v moři, nejlépe s tím pravým do dvojice. Pohltí vás pocit svobody, štěstí i lásky.

2. Radikální změna účesu. Když se ve vašem životě stane zásadní prohra, není nic lepšího než jí překonat díky novému hairstylu. Vlasy vám pomůžou začít znovu, máme vyzkoušeno.

3. Naučit se odpouštět. Zapomeňte na naštvané myšlenky. Zkuste se prostě nad chyby ostatních povznést. Nikdo není dokonalý a s pocitem odpuštění se budete během okamžiku cítit jako lepší člověk.

4. Na cesty sama. Ať už vyjedete na pár dní nebo na dlouhé měsíce, vyrazit do neznáma na vlastní pěst je prostě povznášející. Srovnáte si myšlenky, poznáte sama sebe.

5. Dort k snídani. Nechte cereálie, jogurty a ovoce jeden den odpočívat. Dopřejte si sladkou bombu a nastartujte den s úsměvem.

6. Relaxovat. Dopřejte si masáž, kosmetiku i mani-pedi. Den k ničemu si prostě zaslouží záplatu a udělat si radost jen tak, je občas k nezaplacení. A jako třešeň na dortu si dopřejte třeba cool striptýz.

Channing-Tatum-dancing-magic-mike

7. Rozmazlovat se. Kupte si v životě jednou něco pořádného. Proč si prostě neušetřit a nekoupit si alespoň jednou něco luxusního?! Kabelka, podpatky nebo třeba jen dokonalá rtěnka.

8. Naučit se alespoň jeden cizí jazyk. Jak se to říká? Kolik řečí znáš, tolikrát si člověkem?

9. Překonat strach! Bojíte se výšek? Skočte s padákem! Bojíte se oslovit toho fešáka, kterého milujete už víc než rok? Řekněte mu to. Odstraňte ze svého života pocit bezmoci a staňte se ženou činu.

10. Ochutnat něco nového. Taky si ve svém oblíbeném bistru dáváte pořád dokola jen to samé? STOP nudě!

11. Nevycházet z domu. Hoďte si jeden den prostě volno. Nepřevlékejte se z pyžama, koukejte na seriály a nezapomeňte na pizzu domů.

12. Být bezchybně krásná. Dopřejte si vysoké podpatky, šaty a perlový náhrdelník. Třeba zítra nebo jen tak kdykoliv na to budete mít náladu.  

tumblr_mcrm6kyRHm1rhnfudo1_500

Tak co, kolik věcí už máte dávno za sebou a které se teprve chystáte?!

Související články:

Trailer snímku Bez kalhot XXL je tady! Okoukněte sexy tělo Channinga Tatuma
7 věcí, kterým musíte dát po 20. narozeninách STOP
8 důkazů, že vám to v posteli klape tak, jak má
sledujte nás na instagramu